خرید XEN Crypto | فروش ارز دیجیتال زن کریپتو | قیمت لحظه‌ای

زِن کریپتو

MXEN - XEN Crypto
0تتر
8.427%

قیمت خرید زِن کریپتو

قیمت فروش زِن کریپتو

0.000085تومان
0.000084تومان
(11,442)

حجم معاملات زِن کریپتو

1,821,030,068تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000096تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000084تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زِن کریپتو

زن کریپتو یک پروژه ماینینگ اجتماعی و کریپتویی است. توکن بومی ارز دیجیتال XEN Crypto توکن XEN است که برای ایجاد یک کامیونیتی ارز دیجیتال زن کریپتو به وجود آمده است. این توکن با استاندارد ERC-20 اتریوم به وجود آمده است و هر کاربری می‌تواند این توکن را با کمک کیف پول‌های سازگار روی بلاک چین اتریوم مینت کند. مکانیزم اجماع این ارز دیجیتال با مکانیزم‌های اجماع اثبات کار و اثبات سهام متفاوت است و مکانیزم اثبات مشارکت نام دارد.(Proof-of-Participation) مالکیت این توکن به افرادی تعلق می‌گیرد که به ایجاد و صدور ارز دیجیتال XEN Crypto کمک کرده‌اند و این ارز را در کیف پول خود هولد می‌کنند. چیزی که ارز دیجیتال XEN Crypto را متمایز می‌کند این است که این توکن هم مانند توکن‌های با استاندارد ERC-20 اتریوم کار می‌کند و به کاربران خود امکان می‌دهد تا ارزهای دیجیتال دیگر و ان اف تی ها را ترید کنند. علاوه بر این کاربران XEN Crypto می‌توانند به اکوسیستم یونی سواپ متصل شوند و برای استخرهای آن نقدینگی ایجاد کنند. یکی از مهم‌ترین اهداف ارز دیجیتال XEN Crypto رسیدن به نقدینگی زیاد برای صدور توکن‌های بیشتر در اکوسیستم خود است.

خرید زِن کریپتو

ارز دیجیتال زِن کریپتو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زِن کریپتو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زِن کریپتو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زِن کریپتو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زِن کریپتو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زِن کریپتو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زِن کریپتو

فروش زِن کریپتو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زِن کریپتو، مقدار زِن کریپتو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زِن کریپتو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زِن کریپتو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زِن کریپتو

خرید و فروش زِن کریپتو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زِن کریپتو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زِن کریپتو به تتر، نیاز نیست که ابتدا زِن کریپتو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زِن کریپتو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زِن کریپتو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زِن کریپتو

برای ذخیره زِن کریپتو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زِن کریپتو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زِن کریپتو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زِن کریپتو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زِن کریپتو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زِن کریپتو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زِن کریپتو

قیمت زِن کریپتو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زِن کریپتو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زِن کریپتو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زِن کریپتو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زِن کریپتو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زِن کریپتو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زِن کریپتو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023