خرید ارز دیجیتال XELS | فروش ارز دیجیتال زلس | قیمت لحظه‌ای XELS

زلس

XELS - XELS
0.1304تتر
0.56%

قیمت زلس

7,419.76تومان
(24,947)

حجم معاملات زلس

1,344,975,471تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,496.006تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,260.44تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره زلس

انتشار کربن یکی از مهمترین مشکلاتی است که با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم و باعث افزایش گرمای زمین و تغییر اقلیم‌های آب و هوایی شده است. سازمان‌ها برای کاهش انتشار کربن برنامه‌های مختلفی تدارک دیده‌اند و در حال تعدیل کربن در اتمسفر زمین هستند. ارز دیجیتال زلس نیز به همین منظور به وجود آمده است و برای کاهش انتشار کربن از تکنولوژی بلاک چین استفاده می‌کند. پلتفرم XELS کربن کردیت‌ ها را روی بلاک چین مینت می‌کند و به صورت ان اف تی درمی‌آورد. به این صورت می‌توان آنها را در مالکیت خود درآورد و به کاهش انتشار کربن و محیط زیستی سبزتر کمک کرد. ارز دیجیتال XELS به شرکت‌ها و کسب و کارها کمک می‌کند تا از طریق این پلتفرم به صورتی کم هزینه و با صرف انرژی کمتری به مبارزه با گرم شدن زمین بپردازند. توکن بومی این پلتفرم توکن XELS است و مانند بیت کوین محدودیت عرضه ۲۱ میلیون عددی دارد.

خرید زلس

ارز دیجیتال زلس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید زلس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید زلس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید زلس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید زلس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه زلس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش زلس

فروش زلس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش زلس، مقدار زلس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش زلس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش زلس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل زلس

خرید و فروش زلس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید زلس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل زلس به تتر، نیاز نیست که ابتدا زلس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، زلس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل زلس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول زلس

برای ذخیره زلس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از زلس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری زلس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی زلس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری زلس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه زلس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت زلس

قیمت زلس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی زلس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت زلس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه زلس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت زلس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت زلس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی زلس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023