فروش و خرید ارز دیجیتال XDC | قیمت لحظه‌ای ایکس دی سی نتورک XDC Network

ایکس دی سی نتورک

XDC - XDC Network
0.03038تتر
0.76%

قیمت ایکس دی سی نتورک

1,731.66تومان
(28,443)

حجم معاملات ایکس دی سی نتورک

6,007,509,363تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,743.06تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,697.46تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس دی سی نتورک

ارز دیجیتال XDC Network با نماد اختصاری XDC رمز ارز بومی بلاک چین متن‌بازی است که قصد دارد مشکلات و چالش‌هایی را که بلاک چین‌های اولیه توجهی به آن نکردند، برطرف کند. این چالش‌ها شامل سرعت پایین، کارمزدهای خیلی بالا و امکانات ناکافی برای توسعه‌دهندگان است. از آن سو، تمرکز XDC Network روی تجارت و امور مالی بین‌المللی است و قصد دارد فرایندهای تجاری دنیا را به ویژه در زمینه بازارهای مالی دگرگون کند. این شبکه نهایی شدن فوری تراکنش‌ها را امکان‌پذیر می‌کند و با بلاک چین‌‌های خصوصی و عمومی هر دو ارتباط برقرار می‌کند. همچنین، معماری شبکه به شکلی است که معاملات و توکنیزه‌سازی دارایی‌ها را در سطح سازمانی امکان‌پذیر می‌کند، از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند، می‌تواند ۲۰۰۰ تراکنش بر ثانیه را پردازش کند و ‌با ماشین مجازی اتریوم سازگار است.

شبکه ایکس دی سی نتورک توکن بومی خود را دارد که XDC نامیده می‌شود. رمز ارز کاربردی XDC همان نقشی را در XDC Network بازی می‌کند که اتر ETH در شبکه اتریوم به عهده دارد. ارز دیجیتال XDC هم برای پرداخت هزینه تراکنش‌ در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی که روی بلاک چین XDC Network ساخته شده‌اند، استفاده می‌شود و هم قابلیت استیک دارد. توکن XDC یک ارز تورمی است که سقف عرضه ندارد. مجموع عرضه XDC در حال حاضر حدود ۳۷ میلیارد توکن و عرضه درگردش آن حدود ۱۳ میلیارد توکن است. 

 

قیمت ارز دیجیتال XDC

رمزارز XDC در سال ۲۰۱۸ وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. قیمت XDC در ابتدای عرضه به بازار ۰.۰۰۳۱ بود اما ظرف مدت کوتاهی تا سطح ۰.۰۰۱۴۴۸ دلار افت کرد. ایکس سی دی نتورک XDC تا دو سال بعد در همین محدوده قیمت باقی ماند و نوسان چندانی را تجربه نکرد. از اواسط سال ۲۰۲۰، توکن XDC روند صعودی آهسته‌ای را شروع کرد که در سال ۲۰۲۱ شدت گرفت. قیمت ارز دیجیتال XDC در این سال ابتدا تا ۰.۱۲ دلار و سپس تا حوالی ۰.۱۸ دلار رشد کرد. بالاترین قیمت ثبت شده برای این رمز ارز ۰.۱۹۳۹ دلار بوده است که در آگوست ۲۰۲۱ به دست آمد.

خرید ایکس دی سی نتورک

ارز دیجیتال ایکس دی سی نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس دی سی نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس دی سی نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس دی سی نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس دی سی نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس دی سی نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس دی سی نتورک

فروش ایکس دی سی نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس دی سی نتورک، مقدار ایکس دی سی نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس دی سی نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس دی سی نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس دی سی نتورک

خرید و فروش ایکس دی سی نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس دی سی نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس دی سی نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس دی سی نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس دی سی نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس دی سی نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس دی سی نتورک

برای ذخیره ایکس دی سی نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس دی سی نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس دی سی نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس دی سی نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس دی سی نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس دی سی نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس دی سی نتورک

قیمت ایکس دی سی نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس دی سی نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس دی سی نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس دی سی نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس دی سی نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس دی سی نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس دی سی نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023