خرید ارز دیجیتال XDAG | فروش ارز دیجیتال ایکس دگ | قیمت لحظه‌ای XDAG

ایکس دگ

XDAG - XDAG
0.012297تتر
3.021%

قیمت ایکس دگ

614.85تومان
(7,563)

حجم معاملات ایکس دگ

1,631,009,941تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
659.65تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
599.5تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس دگ

ایکس دگ یک پروژه غیرمتمرکز بلاک چینی آوانگارد است. این پروژه از زیرساخت گراف غیرمدور جهت دار استفاده می‌کند. پروژه اصلی در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ لانچ شده است. توکن بومی آن با نماد XDAG در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و سقف عرضه آن در حدود ۱.۵ میلیارد توکن است. این ارز دیجیتال هیچ آی سی او یا عرضه اولیه کوینی نداشته است و سرمایه‌گذاران اولیه ندارد. در نتیجه یک ارز دیجیتال کاملا غیرمتمرکز است که امنیت بالایی دارد و توسعه‌دهندگان آن در سراسر دنیا قرار دارند. ایده ارز دیجیتال ایکس دگ در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ و توسط یک پروفسور ریاضی روسی مطرح شد و پروژه استارت زده شد. او قصد داشت که مکانیزم اثبات سهام را با گراف غیرمدور جهت دار ترکیب کند. در حال حاضر ارز دیجیتال ایکس دگ قابلیت تعامل با سیستم‌های مختلفی مانند کیف پول‌های ویندوزی، کیف پول‌های اندرویدی و آی او اس نیز دارد.

خرید ایکس دگ

ارز دیجیتال ایکس دگ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس دگ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس دگ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس دگ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس دگ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس دگ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس دگ

فروش ایکس دگ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس دگ، مقدار ایکس دگ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس دگ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس دگ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس دگ

خرید و فروش ایکس دگ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس دگ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس دگ به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس دگ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس دگ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس دگ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس دگ

برای ذخیره ایکس دگ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس دگ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس دگ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس دگ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس دگ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس دگ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس دگ

قیمت ایکس دگ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس دگ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس دگ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس دگ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس دگ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس دگ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس دگ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ایکس دگ

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ایکس دگ دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023