خرید ایکس توکن XTOKEN | فروش ارز دیجیتال XTOKEN به همراه قیمت لحظه‌ای

اکسچنج

XTOKEN - Xchange
0.000001تتر
23.79%

قیمت اکسچنج

0.032232تومان
(8,268)

حجم معاملات اکسچنج

2,445,696,783تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.1274تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.020894تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اکسچنج

"Xchange.tech" اولین برنامه اجتماعی SocialGameFi در جهان است که ترکیبی نوآورانه از بزرگترین پلتفرم اجتماعی X در جهان با مدل اقتصاد خالقان در وب 3 را به ارمغان می‌آورد. این پلتفرم، یک ترکیب جدید وب 3 از اجتماع و بازی را خلق کرده و با این کار، آغازگر انقلاب واقعی SocialFi می‌شود. این سیستم نه تنها عناصر SocialFi و SocialGame را با هم ترکیب می‌کند، بلکه تجربه‌ای بی‌نظیر و بی‌سابقه در زمینه تعامل و تحقق ارزش بین رهبران افکار کلیدی (KOL) و طرفدارانشان را فراهم می‌آورد.

خرید اکسچنج

ارز دیجیتال اکسچنج یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اکسچنج به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اکسچنج خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اکسچنج در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اکسچنج خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اکسچنج خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اکسچنج

فروش اکسچنج در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اکسچنج، مقدار اکسچنج مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اکسچنج در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اکسچنج در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اکسچنج

خرید و فروش اکسچنج در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اکسچنج خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اکسچنج به تتر، نیاز نیست که ابتدا اکسچنج خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اکسچنج خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اکسچنج بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اکسچنج

برای ذخیره اکسچنج، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اکسچنج شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اکسچنج مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اکسچنج است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اکسچنج نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اکسچنج خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اکسچنج

قیمت اکسچنج در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اکسچنج تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اکسچنج، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اکسچنج قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اکسچنج و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اکسچنج را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اکسچنج را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023