خرید و نگهداری رایگان XCV | فروش و قیمت لحظه‌ای ایکس کارنیوال XCarnival

ایکس کارنیوال

XCV - XCarnival
0.003584تتر
7.102%

قیمت خرید ایکس کارنیوال

قیمت فروش ایکس کارنیوال

186.368تومان
184.576تومان
(5,160)

حجم معاملات ایکس کارنیوال

2,700,511,076تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
201.396تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
185.744تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس کارنیوال

XCV با نماد XCV یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ایکس کارنیوال

ارز دیجیتال ایکس کارنیوال یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس کارنیوال به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس کارنیوال خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس کارنیوال در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس کارنیوال خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس کارنیوال خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس کارنیوال

فروش ایکس کارنیوال در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس کارنیوال، مقدار ایکس کارنیوال مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس کارنیوال در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس کارنیوال در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس کارنیوال

خرید و فروش ایکس کارنیوال در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس کارنیوال خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس کارنیوال به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس کارنیوال خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس کارنیوال خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس کارنیوال بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس کارنیوال

برای ذخیره ایکس کارنیوال، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس کارنیوال شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس کارنیوال مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس کارنیوال است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس کارنیوال نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس کارنیوال خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس کارنیوال

قیمت ایکس کارنیوال در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس کارنیوال تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس کارنیوال، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس کارنیوال قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس کارنیوال و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس کارنیوال را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس کارنیوال را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ایکس کارنیوال

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ایکس کارنیوال دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023