خرید ارز دیجیتال ایکس ای آی | فروش ارز دیجیتال XAI | قیمت لحظه‌ای XAI

ایکس ای آی

XAI - XAI
0.8468تتر
5.911%

قیمت ایکس ای آی

48,606تومان
(19,697)

حجم معاملات ایکس ای آی

3,206,979,668,577تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
51,906تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
47,102تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس ای آی

ایکس ای آی از هوش مصنوعی و الگوریتم‌های ماشین لرنینگ استفاده می‌کند تا دارایی‌های دیجیتالی تازه‌ای را ایجاد کند. این دارایی‌های دیجیتالی به صورت ان اف تی خرید و فروش می‌شوند. ان اف تی‌ها به کاربران امکان می‌دهند تا مالکیت دارایی خود را روی بلاک چین اثبات کرده و از آن خود کنند. دارایی‌های دیجیتالی مختلفی مانند آثار هنری، موسیقی، ویدئوها یا هر نوع دیگری از محتوا می‌تواند به صورت ان اف تی دربیاید و روی بلاک چین ثبت شود. با کمک هوش مصنوعی می‌توان ابداعات و محصولات تازه‌ای را در دنیای ارزهای دیجیتال به وجود آورد و این محصولات را بهینه کرد. پلتفرم ارز دیجیتال XAI قصد دارد با استفاده از مدل‌های هوش مصنوعی آثار مختلفی را تولید کند و آنها را روی بلاک چین ثبت کرده و به صورت ان اف تی درآورد. توکن بومی این پلتفرم با نماد XAI در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و کاربران می‌توانند به کمک آن به ابزارهای مختلفی دسترسی پیدا کنند و مدل‌های تازه هوش مصنوعی را توسعه دهند.

خرید ایکس ای آی

ارز دیجیتال ایکس ای آی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس ای آی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس ای آی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس ای آی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس ای آی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس ای آی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس ای آی

فروش ایکس ای آی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس ای آی، مقدار ایکس ای آی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس ای آی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس ای آی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس ای آی

خرید و فروش ایکس ای آی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس ای آی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس ای آی به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس ای آی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس ای آی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس ای آی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس ای آی

برای ذخیره ایکس ای آی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس ای آی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس ای آی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس ای آی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس ای آی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس ای آی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس ای آی

قیمت ایکس ای آی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس ای آی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس ای آی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس ای آی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس ای آی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس ای آی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس ای آی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ایکس ای آی

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ایکس ای آی دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023