خرید ارز دیجیتال X7 Coin | فروش ارز دیجیتال ایکس سون کوین | قیمت X7C

ایکس سون کوین

X7C - X7 Coin
0تتر
0%

قیمت ایکس سون کوین

0تومان
(13,684)

حجم معاملات ایکس سون کوین

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ایکس سون کوین

X7 Coin توکن بومی صرافی ارز دیجیتال برزیلی X7 است. این صرافی ارزهای دیجیتال زیادی را لیست کرده است و کاربران می‌توانند آنها را معامله کنند یا در عرضه اولیه‌ کوین‌های ارز دیجیتال شرکت کنند. علاوه بر امکان معامله ارزهای دیجیتال، کاربران می‌توانند با استیک کردن و یا سرمایه‌گذاری سود بیشتری کسب کنند. ارزهای دیجیتال در این صرافی هم در برابر ارزهای دیجیتال دیگر و هم در برابر ارزهای فیات معامله می‌شوند. صرافی X7 امکانات زیادی را نیز برای توسعه‌دهندگان و برنامه نویسان ارائه می‌کند. توسعه‌دهندگان می‌توانند ارزهای دیجیتال پروژه‌های خود را لیست کنند و برای تامین سرمایه خود از برنامه‌های مختلف سرمایه‌گذاری استفاده کنند. توکن X7 Coin در ماه می سال ۲۰۲۳ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است و به حراج گذاشته شده و فروش آن تا ماه آگوست ادامه دارد. سقف عرضه این توکن ۲۱ میلیارد عدد است.

خرید ایکس سون کوین

ارز دیجیتال ایکس سون کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ایکس سون کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ایکس سون کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ایکس سون کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ایکس سون کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ایکس سون کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ایکس سون کوین

فروش ایکس سون کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ایکس سون کوین، مقدار ایکس سون کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ایکس سون کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ایکس سون کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ایکس سون کوین

خرید و فروش ایکس سون کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ایکس سون کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ایکس سون کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا ایکس سون کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ایکس سون کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ایکس سون کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ایکس سون کوین

برای ذخیره ایکس سون کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ایکس سون کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ایکس سون کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ایکس سون کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ایکس سون کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ایکس سون کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ایکس سون کوین

قیمت ایکس سون کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ایکس سون کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ایکس سون کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ایکس سون کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ایکس سون کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ایکس سون کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ایکس سون کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023