فروش و خرید رپد اوپتیموس WOPT | قیمت لحظه‌ای و نگهداری ارز دیجیتال Wrapped Optimus

رپد اوپتیموس

WOPT - Wrapped Optimus
0.0043تتر
0.07%

قیمت رپد اوپتیموس

283.37تومان
(22,015)

حجم معاملات رپد اوپتیموس

84,278,694تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
332.8609تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
239.4806تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رپد اوپتیموس

ارز دیجیتال رپد اوپتیموس با نماد wOPT توکنی است که به عنوان یک قالب برای رمز ارز  OPT2 عمل می‌کند و انتقال آن بین بلاک چین‌های مختلف را امکان‌پذیر می‌کند. ارز دیجیتال OPT2 توکن بومی پلتفرم اوپتیموس است که روی بلاک چین پالیگان ایجاد شده است. اوپتیموس یک ابزار معامله الگوریتمی با ریسک پایین است که به شکل روزانه برای هولدرهای ارز دیجیتال OPT2 تولید درآمد می‌کند. اوپتیموس از ربات‌های هوش مصنوعی برای انجام معاملات و تولید درآمد استفاده می‌کند. و به هولدرهای خود ۱ درصد درآمد منفعل روزانه می‌دهد.درآمد تولید شده به صورت خودکار در میان هولدرهای ارز دیجیتال opt2 توزیع می‌شود. این باعث می‌شود تجربه کاربر ساده‌سازی شود و امکان استفاده از قدرت هوش مصنوعی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در دسترس همه مردم قرار گیرد. در واقع،‌ سود معاملات OPT2 به طور متوسط ۱ درصد است. مشارکت در این پلتفرم ساده است: فقط ارز دیجتیال OPT2 را در والت خود هولد کنید و هر روز ۱ درصد سود بگیرید. علاوه بر این استفاده از OPT2 کاملا رایگان است و کاربران هیچ کارمزدی نمی‌پردازند. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال wOPT در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۳ حدودا ۰.۴۲۲ دلار بود.

خرید رپد اوپتیموس

ارز دیجیتال رپد اوپتیموس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رپد اوپتیموس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رپد اوپتیموس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رپد اوپتیموس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رپد اوپتیموس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رپد اوپتیموس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رپد اوپتیموس

فروش رپد اوپتیموس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رپد اوپتیموس، مقدار رپد اوپتیموس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رپد اوپتیموس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رپد اوپتیموس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رپد اوپتیموس

خرید و فروش رپد اوپتیموس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رپد اوپتیموس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رپد اوپتیموس به تتر، نیاز نیست که ابتدا رپد اوپتیموس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رپد اوپتیموس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رپد اوپتیموس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رپد اوپتیموس

برای ذخیره رپد اوپتیموس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رپد اوپتیموس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رپد اوپتیموس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رپد اوپتیموس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رپد اوپتیموس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رپد اوپتیموس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رپد اوپتیموس

قیمت رپد اوپتیموس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رپد اوپتیموس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رپد اوپتیموس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رپد اوپتیموس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رپد اوپتیموس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رپد اوپتیموس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رپد اوپتیموس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023