خرید ارز دیجیتال Wrapped BNB | فروش رپد بی ان بی | قیمت WBNB

رپد بی ان بی

WBNB - Wrapped BNB
288تتر
0%

قیمت رپد بی ان بی

16,099,200تومان
(25,691)

حجم معاملات رپد بی ان بی

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره رپد بی ان بی

رپد بی ان بی توکن رپ شده ارز دیجیتال بایننس کوین است. این توکن به ارز دیجیتال بایننس کوین پگ یا متصل شده است و ارزشی دقیقا برابر با این ارز دیجیتال دارد. Wrapped BNB مانند توکن‌های رپد شده دیگر مثل رپد بیت کوین و رپد اتریوم به کاربران امکان می‌دهد تا ارز دیجیتال بایننس کوین خود را روی دیگر زنجیره‌ها معامله کنند یا با ییلد فارمینگ درآمد کسب کنند. رپد بی ان بی تعامل‌پذیری بلاک چین و ارز دیجیتال بایننس کوین را بالا می‌برد و اکوسیستم آن را گسترده‌تر می‌کند. کاربران می‌توانند به راحتی بایننس کوین خود را رپ کنند و در بلاک چین های دیگر به معامله بپردازند. تعداد توکن‌های WBNB کاملا به میزان تقاضای آن در دیگر بلاک چین‌ها بستگی دارد. هرچه کاربران توکن بیشتری مینت کنند و بایننس کوین‌ها را به نسخه رپ شده خود تبدیل کنند، تعداد این توکن نیز افزایش پیدا می‌کند.

خرید رپد بی ان بی

ارز دیجیتال رپد بی ان بی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید رپد بی ان بی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رپد بی ان بی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید رپد بی ان بی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید رپد بی ان بی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه رپد بی ان بی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش رپد بی ان بی

فروش رپد بی ان بی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش رپد بی ان بی، مقدار رپد بی ان بی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش رپد بی ان بی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش رپد بی ان بی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل رپد بی ان بی

خرید و فروش رپد بی ان بی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید رپد بی ان بی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل رپد بی ان بی به تتر، نیاز نیست که ابتدا رپد بی ان بی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، رپد بی ان بی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل رپد بی ان بی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول رپد بی ان بی

برای ذخیره رپد بی ان بی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از رپد بی ان بی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری رپد بی ان بی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی رپد بی ان بی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری رپد بی ان بی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه رپد بی ان بی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت رپد بی ان بی

قیمت رپد بی ان بی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی رپد بی ان بی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت رپد بی ان بی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه رپد بی ان بی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت رپد بی ان بی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت رپد بی ان بی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی رپد بی ان بی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023