خرید ورلد کوین WLD | فروش ارز دیجیتال Worldcoin به همراه قیمت لحظه‌ای

ورلد کوین

WLD - Worldcoin
1.878تتر
3.41%

قیمت ورلد کوین

108,360تومان
(18,994)

حجم معاملات ورلد کوین

103,672,750,914تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
108,649تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
103,860تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ورلد کوین

پروژه ورلد کوین قصد دارد به بزرگترین پلتفرم هویت دیجیتالی در سراسر دنیا تبدیل شود. این پلتفرم به کاربران خود یک ورلد آی دی یا هویت جهانی می‌دهد که می‌توانند از طریق آن و به کمک تکنولوژی بلاک چین در تمام سرویس‌های مالی و غیرمالی خدمات بگیرند و کارکنند. برای اینکه کاربران بتوانند از این هویت دیجیتالی استفاده کنند در ابتدا باید در اپلیکیشن آن ثبت نام کنند. سپس با مراجعه به دفاتر این پلتفرم و ثبت اطلاعات بایومتریک خود مانند ثبت اطلاعات عنبیه چشم، آی دی خود را به دست بیاورند. ساختار دستگاه‌های Worldcoin برای ثبت اطلاعات افراد و اطلاعاتی که از آنها ثبت می‌کند بسیار مورد بحث قرار گرفته است. البته تیم ورلد کوین گفته که این اطلاعات خیلی زود پاک می‌شوند و صرفا برای صحت سنجی هویت افراد از آنها گرفته می‌شوند، اما بحث‌های زیادی در این زمینه در جریان است.سم آلتمن مدیر پلتفرم هوش مصنوعی چت جی پی تی هم بنیان‌گذار ورلد کوین است. توکن بومی ورلد کوین با نماد WLD معامله می‌شود.

خرید ورلد کوین

ارز دیجیتال ورلد کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ورلد کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ورلد کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ورلد کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ورلد کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ورلد کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ورلد کوین

فروش ورلد کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ورلد کوین، مقدار ورلد کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ورلد کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ورلد کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ورلد کوین

خرید و فروش ورلد کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ورلد کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ورلد کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا ورلد کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ورلد کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ورلد کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ورلد کوین

برای ذخیره ورلد کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ورلد کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ورلد کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ورلد کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ورلد کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ورلد کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ورلد کوین

قیمت ورلد کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ورلد کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ورلد کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ورلد کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ورلد کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ورلد کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ورلد کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023