قیمت روز و خرید ورلد موبایل توکن WMT | فروش و نگهداری World Mobile Token

ورلد موبایل توکن

WMT - World Mobile Token
0.11558تتر
6.762%

قیمت خرید ورلد موبایل توکن

قیمت فروش ورلد موبایل توکن

5,721.21تومان
5,663.42تومان
(11,958)

حجم معاملات ورلد موبایل توکن

5,959,771,236تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
6,186.51تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,346.495تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ورلد موبایل توکن

ارز دیجیتال World Mobile Token با نماد WMT توکن بومی پلتفرمی به نام ورلد موبایل توکن است که به اشتراک‌گذاری زیرساخت‌های ارتباطات راه دور را امکان‌پذیر می‌کند. در حال حاضر، تقریباْ نیمی از جمعیت دنیا به ارتباطات راه دور دسترسی ندارند. مدلی اشتراکی ارائه شده توسط پلتفرم باعث می‌شود هزینه‌های عملیاتی زیرساخت‌ها کاهش یابد. از سوی دیگر پروژه WMT با کمک فناوری بلاک چین و قراردادهای هوشمند واسطه‌ها را حذف می‌‌کند و هزینه انتقال خدمات ارتباطی را کاهش می‌دهد. پروژه WMT تاکید زیادی روی حفظ حریم خصوصی دارد و داده‌‌های کاربران را نمی‌فروشد.

ارز دیجیتال WMT توکن کاربردی اصلی این پلتفرم است که روی بلاک چین کاردانو ADA ساخته شده است. کاربرد اصلی توکن WMT این است که به عنوان مشوقی برای هولدرها و اپراتورهای نودهای شبکه عمل می‌کند. این پلتفرم تلاش می‌کند از طریق استیک ارز دیجیتال WMT دسترسی یکسانی به اینترنت را در اختیار کاربران قرار دهد. . رمز ارز WMT یک ارز ضد تورمی است که مجموع عرضه خود را به ۲۰۰ میلیون توکن محدود کرده است.

 

قیمت ارز دیجیتال WMT

ارز دیجیتال WMT در دسامبر سال ۲۰۲۱ با قیمت ۰.۵۰ دلار وارد بازار شد و به سرعت شروع به رشد کرد. ورلد موبایل توکن WMT پس از یک اصلاح قیمت کوتاه روندی صعودی را در پیش گرفت و به ۰.۹۳ دلار رسید. به دنبال آن، ارزش رمز ارز WMT به سرعت افت کرد و تا ۰.۲۰ دلار کاهش یافت. از ماه می ۲۰۲۲ قیمت WMT تثبیت شد و یک سال گذشته را عمدتا بین ۰.۱۵ تا ۰.۲۵ دلار نوسان داشته است. بالاترین قیمت ارز دیجیتال WMT تاکنون ۰.۹۸ دلار و پایین‌ترین قیمت آن ۰.۱۲۷۳ دلار بوده است.

خرید ورلد موبایل توکن

ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ورلد موبایل توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ورلد موبایل توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ورلد موبایل توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ورلد موبایل توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ورلد موبایل توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ورلد موبایل توکن

فروش ورلد موبایل توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ورلد موبایل توکن، مقدار ورلد موبایل توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ورلد موبایل توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ورلد موبایل توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ورلد موبایل توکن

خرید و فروش ورلد موبایل توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ورلد موبایل توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ورلد موبایل توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ورلد موبایل توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ورلد موبایل توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ورلد موبایل توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ورلد موبایل توکن

برای ذخیره ورلد موبایل توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ورلد موبایل توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ورلد موبایل توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ورلد موبایل توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ورلد موبایل توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ورلد موبایل توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ورلد موبایل توکن

قیمت ورلد موبایل توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ورلد موبایل توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ورلد موبایل توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ورلد موبایل توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ورلد موبایل توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ورلد موبایل توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ورلد موبایل توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023