خرید ارز دیجیتال Witch Token | فروش ویچ توکن | قیمت لحظه‌ای WITCH

ویچ توکن

WITCH - Witch Token
0.0938تتر
12.41%

قیمت ویچ توکن

5,599.86تومان
(26,594)

حجم معاملات ویچ توکن

17,694,836,889تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,062.51تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,528.22تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویچ توکن

پلتفرم ارز دیجیتال ویچ سرویس‌های مربوط به توکن‌های غیرمثلی یا ان اف تی‌ها را ارائه می‌دهد. این پلتفرم قصد دارد که پذیرش ان اف ‌تی ها را سرغت ببخشد و سرویس‌های مختلفی را در ترکیب با ان اف تی‌ها ارائه می‌دهد. سرویس‌هایی مانند شبکه اجتماعی، حراجی‌ها و پلتفرم‌های معاملاتی برای خرید و فروش ان اف تی‌ها. توکن بومی ارز دیجیتال ویچ، با نماد WITCH معامله می‌شود. این توکن دارای محدودیت عرضه ۱۰۰ میلیون عددی است و در ماه جولای سال ۲۰۲۱ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. توکن WITCH کاربردهای زیادی را در پلتفرم خود ارائه می‌دهد از قبیل :

  • پرداخت کارمزدها در این پلتفرم برای مینت کردن ان اف تی‌های جدید و شرکت‌ کردن در حراجی‌های خرید و فروش ارز دیجیتال
  • از این توکن برای استیک کردن توکن‌های دیفای استفاده می‌شود که در حوزه ان اف تی فعال‌اند.
  • این توکن یک توکن حاکمیتی است که برای کنترل شبکه و رای دادن به کار می‌رود و کاربران می‌توانند از طریق آن برای محصولات تازه ان اف تی رای دهند.

 

خرید ویچ توکن

ارز دیجیتال ویچ توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویچ توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویچ توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویچ توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویچ توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویچ توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویچ توکن

فروش ویچ توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویچ توکن، مقدار ویچ توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویچ توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویچ توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویچ توکن

خرید و فروش ویچ توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویچ توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویچ توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویچ توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویچ توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویچ توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویچ توکن

برای ذخیره ویچ توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویچ توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویچ توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویچ توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویچ توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویچ توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویچ توکن

قیمت ویچ توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویچ توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویچ توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویچ توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویچ توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویچ توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویچ توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023