خرید وینگ Wing | فروش ارز دیجیتال وینگ | قیمت WING

وینگ فایننس

WING - Wing Finance
8.38تتر
0.238%

قیمت وینگ فایننس

559,784تومان
(25,832)

حجم معاملات وینگ فایننس

131,592,531,055تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
573,144تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
553,772تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وینگ فایننس

ارز دیجیتال وینگ WING یک پلتفرم غیرمتمرکز و اعتباری است. از پلتفرم وینگ برای سرویس‌های وام دهی و ارتباطات کراس چین میان پروژه‌های مالی غیرمتمرکز یا دیفای استفاده می‌شود. پروژه دیجیتالی وینگ قصد دارد سرویس‌های وام‌دهی را توسعه دهد و نیاز به وثیقه‌های زیاد و سنگین را از بین ببرد. وینگ یک انجمن غیرمتمرکز و خودگردان DAO نیز دارد که سرمایه‌گذاران می‌توانند در آن تصمیم‌گیری کنند و در برنامه‌های شبکه تاثیرگذار باشند.

پروژه وینگ WING از حاکمیت غیرمتمرکز و مکانیزم کنترل ریسک برای ارتقای رابطه میان اعتباردهندگان، وام‌گیرندگان و وام‌دهندگان استفاده می‌کند. این مکانیزم دسترسی به امکانات امور مالی غیرمتمرکز DeFi را در شبکه بالا می‌برد. پلتفرم وینگ WING به ایجاد بلاک‌چین‌های جدید کمک می‌کند و تمرکزش را بر غیرمتمرکزسازی و ناشناس بودن کاربران گذاشته است.

 

ارز دیجیتال وینگ Wing

 

ارز دیجیتال وینگ یک پلتفرم اعتباری، میان زنجیره‌ای (کراس چین)  و دیفای است که توسط تیم اونتولوژی Ontology توسعه یافته و اجرا شده‌است. یکی از مزایای اصلی وینگ WING، این است که به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون فعالیت قبلی وارد DAO وینگ شوند و با شبکه و سرویس‌های آن تعامل داشته باشند. سرمایه‌گذاران و کاربران این فرصت را دارند که در تصمیم‌گیری‌های شبکه شرکت کنند و بابت مشارکتی که داشتند سهمی از سودهای آینده را دریافت کنند.

ارز دیجیتال وینگ روی بلاک‌چین اونتولوژی Ontology به وجود آمده است و به کمک ان می‌تواند به استخرهای نقدینگی زیادی در بلاک‌چین‌های مختلف دسترسی پیدا کند. اونتولوژی به دارایی‌های مختلف امکان دیجیتالی شدن می‌دهد و آنها را توکنیزه می‌کند. این بلاک‌چین دارای یک سیستم اعتباردهی به نام OScore است. سیستم اعتباردهی OScore تاریخچه وام ها و دارایی‌های دیجیتالی کاربر را بررسی می‌کند و کاربران در این سیستم کنترل کامل حساب کاربری خود را دارند.

کسانی که قصد گرفتن وام دارند باید به داده‌های OScore خود اتکا کنند و به همین دلیل وثیقه مورد نیاز برای وام‌های آنها کاهش می‌یابد. برای اینکه امتیاز وام و اعتبار افراد بالا برود، کاربران و سرمایه‌گذاران تشویق می‌شوند با هولد کردن دارایی خود در استخرهای نقدینگی اعتبار بیشتری به دست بیاورند و کسانی که وام خود را به موقع بپردازند، بهره کمتری خواهند پرداخت. از دیگر پلتفرم‌های وام‌دهی دیفای که به وینگ شباهت دارند می‌توانیم یونی سواپ Uniswap و AAVE را نام ببریم.

خرید وینگ فایننس

ارز دیجیتال وینگ فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وینگ فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وینگ فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وینگ فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وینگ فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وینگ فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وینگ فایننس

فروش وینگ فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وینگ فایننس، مقدار وینگ فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وینگ فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وینگ فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وینگ فایننس

خرید و فروش وینگ فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وینگ فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وینگ فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا وینگ فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وینگ فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وینگ فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وینگ فایننس

برای ذخیره وینگ فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وینگ فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وینگ فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وینگ فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وینگ فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وینگ فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وینگ فایننس

قیمت وینگ فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وینگ فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وینگ فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وینگ فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وینگ فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وینگ فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وینگ فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

از کجا WING بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، WING بخرید.

رمز ارزهای مشابه وینگ فایننس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه وینگ فایننس دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023