خرید ارز دیجیتال ویندفال توکن | فروش ارز دیجیتال Windfall Token | قیمت لحظه‌ای WFT

ویندفال توکن

WFT - Windfall Token
0.05721تتر
20.54%

قیمت ویندفال توکن

3,323.901تومان
(14,087)

حجم معاملات ویندفال توکن

2,045,496,157تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,238.976تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,905تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویندفال توکن

ویندفال توکن یک پروژه ارز دیجیتال است که هدف آن تبدیل شدن به یکی از پیشروان در زمینه املاک مجازی است. این پروژه قصد دارد تا با ایجاد یک پورتال اختصاصی املاک مجازی، به ارائه دسترسی به صنعت رو به رشد املاک مجازی بپردازد. تمرکز این پروژه بر بازار املاک مجازی نشان دهنده رویکردی نوآورانه در ترکیب دارایی‌های دیجیتالی با بازار املاک است و می‌تواند مورد توجه سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به هر دو حوزه قرار گیرد.حداکثر عرضه توکن‌های (WFT) به 100,000,000 محدود شده است. این محدودیت نشان‌دهنده یک استراتژی توزیع کنترل شده است که احتمالاً برای حفظ ارزش و ثبات در بازار به کار برده می‌شود. تاکید این پروژه بر بخش املاک مجازی و محدودیت استراتژیک عرضه آن، آن را در موقعیتی منحصر به فرد در بازار کریپتو قرار می‌دهد، به‌ویژه برای کسانی که علاقه‌مند به تقاطع دارایی‌های دیجیتالی و سرمایه‌گذاری‌های املاک هستند.

خرید ویندفال توکن

ارز دیجیتال ویندفال توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویندفال توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویندفال توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویندفال توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویندفال توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویندفال توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویندفال توکن

فروش ویندفال توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویندفال توکن، مقدار ویندفال توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویندفال توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویندفال توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویندفال توکن

خرید و فروش ویندفال توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویندفال توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویندفال توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویندفال توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویندفال توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویندفال توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویندفال توکن

برای ذخیره ویندفال توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویندفال توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویندفال توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویندفال توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویندفال توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویندفال توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویندفال توکن

قیمت ویندفال توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویندفال توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویندفال توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویندفال توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویندفال توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویندفال توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویندفال توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023