خرید و نگهداری رایگان وایلدر ورلد WILD | فروش ارز دیجیتال Wilder World

وایلدر ورلد

WILD - Wilder World
0.8992تتر
3.24%

قیمت وایلدر ورلد

58,268تومان
(23,914)

حجم معاملات وایلدر ورلد

9,115,800,043تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
60,549تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
57,879تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وایلدر ورلد

وایلدر ورلد Wilder World با نماد WILD رمز ارز بومی یک متاروس چند لایه است. این متاورس از یک سازمان غیر متمرکز خودگردان (دائو)، یک بازار NFT روی شبکه اتریوم و زیرو پروتکل ZERO protocol تشکیل شده است. وایلدر ورلد با کمک چندین مارکت پلیس دیجیتال، کاربردهای متنوعی را برای هنرمندان، کلکسیونرها و گیمرها فراهم می‌کند. این اپلیکیشن‌ها شامل موارد زیر است:

  • NFTهای داخل بازی: NFTها در حال حاضر به جز اینکه یک آیتم کلکسیونی باشند، استفاده‌‌های عملی زیادی ندارند. وایلدر ورلد NFTها را با تکنولوژی واقعیت مجازی ترکیب می‌کند و آنها را پلتفرم خود می‌گنجاند. این باعث می‌شود NFTها به دارایی‌هایی قابل سرمایه‌گذاری و قابل معامله تبدیل شوند.
  • بازار NFT: وایلدر ورلد یک مکانیسم منحصربه فرد دارد که اجازه فروش درصدی از یک NFT را می‌‌دهد و از آنجایی که می‌توان حتی در مقادیر اندک سرمایه‌گذاری کرد،‌ این مارکت پلیس می‌تواند سرمایه‌گذاران زیادی را جذب کند.
  • آرتیست گیلد Artists Guild: یک شبکه اجتماعی برای هنرمندان دیجیتال است که در آن می‌توانند با یکدیگر تعامل کنند و در پروژه‌هایی برای توسعه دارایی‌های دیجیتال همکاری کنند.
  • اپلیکیشن Mint FactOry: این اپلیکیشن هنرمندان دیجیتال از سراسر جهان را با سلبریتی‌هایی از حرفه‌های مختلف، از جمله سینما، تلویزیون، موسیقی و طراحی مرتبط می‌کند و هنرمندان می‌توانند کلکسیون‌های NFT را برای آنها بسازند. علاوه بر این، ان اف تی‌های Mint FactOry می‌توانند در گیم‌های واقعیت مجازی که روی پلتفرم Wilder World ساخته می‌شوند، گنجانده شوند.

ارز دیجیتال WILD رمز ارز کاربردی پلتفرم وایلدر ورلد است که برای خرید،‌ فروش و ساخت دارایی‌ها مورد نیاز است. تمام معاملات با این ارز دیجیتال انجام می‌شود و ۲ درصد از کارمزد تراکنش‌ها نیز به دائوی Wilder World تخصیص می‌یابد. ارز دیجیتال WILD روی شبکه اتریوم ساخته شده و سقف عرضه آن به ۵۰۰ میلیون توکن محدود شده است.

خرید وایلدر ورلد

ارز دیجیتال وایلدر ورلد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وایلدر ورلد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وایلدر ورلد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وایلدر ورلد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وایلدر ورلد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وایلدر ورلد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وایلدر ورلد

فروش وایلدر ورلد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وایلدر ورلد، مقدار وایلدر ورلد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وایلدر ورلد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وایلدر ورلد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وایلدر ورلد

خرید و فروش وایلدر ورلد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وایلدر ورلد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وایلدر ورلد به تتر، نیاز نیست که ابتدا وایلدر ورلد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وایلدر ورلد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وایلدر ورلد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وایلدر ورلد

برای ذخیره وایلدر ورلد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وایلدر ورلد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وایلدر ورلد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وایلدر ورلد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وایلدر ورلد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وایلدر ورلد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وایلدر ورلد

قیمت وایلدر ورلد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وایلدر ورلد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وایلدر ورلد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وایلدر ورلد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وایلدر ورلد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وایلدر ورلد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وایلدر ورلد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه وایلدر ورلد

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه وایلدر ورلد دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023