خرید وای فای مپ WIFI | فروش ارز دیجیتال WiFi Map به همراه قیمت لحظه‌ای

وای فای مپ

WIFI - WiFi Map
0.15655تتر
14.86%

قیمت وای فای مپ

9,283.415تومان
(12,565)

حجم معاملات وای فای مپ

8,915,678,196تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,354تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,794.19تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وای فای مپ

وای فای مپ با نماد WIFI یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید وای فای مپ

ارز دیجیتال وای فای مپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وای فای مپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وای فای مپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وای فای مپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وای فای مپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وای فای مپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وای فای مپ

فروش وای فای مپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وای فای مپ، مقدار وای فای مپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وای فای مپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وای فای مپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وای فای مپ

خرید و فروش وای فای مپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وای فای مپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وای فای مپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا وای فای مپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وای فای مپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وای فای مپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وای فای مپ

برای ذخیره وای فای مپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وای فای مپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وای فای مپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وای فای مپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وای فای مپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وای فای مپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وای فای مپ

قیمت وای فای مپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وای فای مپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وای فای مپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وای فای مپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وای فای مپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وای فای مپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وای فای مپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023