خرید هول نتورک NODE | فروش ارز دیجیتال Whole Network به همراه قیمت لحظه‌ای

هول نتورک

NODE - Whole Network
0.000005تتر
2.105%

قیمت خرید هول نتورک

قیمت فروش هول نتورک

0.24273تومان
0.240405تومان
(5,209)

حجم معاملات هول نتورک

258,793,795تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.25056تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.193662تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره هول نتورک

هول نتورک با نماد NODE یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید هول نتورک

ارز دیجیتال هول نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید هول نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید هول نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید هول نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید هول نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه هول نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش هول نتورک

فروش هول نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش هول نتورک، مقدار هول نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش هول نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش هول نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل هول نتورک

خرید و فروش هول نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید هول نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل هول نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا هول نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، هول نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل هول نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول هول نتورک

برای ذخیره هول نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از هول نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری هول نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی هول نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری هول نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه هول نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت هول نتورک

قیمت هول نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی هول نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت هول نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه هول نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت هول نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت هول نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی هول نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023