خرید ارز دیجیتال WhiteBIT Token	| فروش وایت بیت توکن | قیمت لحظه‌ای WBT

وایت بیت توکن

WBT - WhiteBIT Token
9.781تتر
0.05%

قیمت وایت بیت توکن

555,560تومان
(24,696)

حجم معاملات وایت بیت توکن

13,817,693,231تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
558,457تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
554,197تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وایت بیت توکن

ارز دیجیتال WBT توکن ابزاری صرافی ارز دیجیتال وایت بیت است که در اروپا فعالیت می‌کند. پلتفرم WhiteBIT در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد و در حال حاضر با بیش از ۳ میلیون کاربر در سراسر جهان به یکی از صرافی‌های محبوب دنیا تبدیل شده است. هدف صرافی ارز دیجیتال wbt کمک به پذیرش انبوه فناوری‌ بلاک چین با ارائه بهترین ابزارهای معاملاتی و استیک است. معاملات اسپات و مارجین، ۲۰ برابر اهرم برای معاملات آتی بیت کوین، ابزارهای منحصر به فرد کسب درآمد غیرفعال، برنامه رفرال و کمترین کارمزد معاملات تنها بخشی از خدمات وایت بیت است. ارز دیجیتال WBT یکی از محصولات اکوسیستم WhiteBIT  است که در تمام خدمات آن ادغام شده است و تعامل کاربران را با پلتفرم آسان‌تر می‌کند. علاوه بر این، ارز دیجیتال WhiteBIT Token می‌تواند در پلتفرم اصلی خود استیک شود، که امتیازات زیادی را برای استیک کنندگان آن به ارمغان می‌آورد. عرضه وایت بیت به ۴۰۰ میلیون توکن محدود شده است و توکن جدیدی در آینده ایجاد نخواهد شد. رقابت‌های معاملاتی، ایردراپ‌ها و جایزه‌ها بخشی از فعالیت‌های مرتبط با ارز دیجیتال WBT است. قیمت wbt در زمان ورود به بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ حدودا ۵.۵۱ دلار بود.

خرید وایت بیت توکن

ارز دیجیتال وایت بیت توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وایت بیت توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وایت بیت توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وایت بیت توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وایت بیت توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وایت بیت توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وایت بیت توکن

فروش وایت بیت توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وایت بیت توکن، مقدار وایت بیت توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وایت بیت توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وایت بیت توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وایت بیت توکن

خرید و فروش وایت بیت توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وایت بیت توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وایت بیت توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا وایت بیت توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وایت بیت توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وایت بیت توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وایت بیت توکن

برای ذخیره وایت بیت توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وایت بیت توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وایت بیت توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وایت بیت توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وایت بیت توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وایت بیت توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وایت بیت توکن

قیمت وایت بیت توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وایت بیت توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وایت بیت توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وایت بیت توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وایت بیت توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وایت بیت توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وایت بیت توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023