خرید و نگهداری رمز ارز WEMIX | قیمت لحظه‌ای Wemix | فروش ویمیکس

ویمیکس

WEMIX - WEMIX
2.6061تتر
0.822%

قیمت ویمیکس

130,305تومان
(15,680)

حجم معاملات ویمیکس

11,345,332,995تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
140,040تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
124,164تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویمیکس

ارز دیجیتال WEMIX رمز ارز بومی یک پلتفرم بازی NFT روی بلاک چین است که در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. بازیکنان در مقابل بازی کردن در گیم‌های روی این پلتفرم ومیکس پاداش‌هایی را به دست می‌آورند. این پروژه ادعا می‌‌کند که بزرگترین و سریع‌ترین پلتفرم بازی درآمدزا در دنیا است و خدمات آن شامل یک کیف پول ارز دیجیتال، یک صرافی، پلتفرمی برای مبادله آیتم‌های داخل گیم‌ها و یک بازار ان اف تی است. ارز دیجیتال WEMIX اصلی‌ترین توکن پلتفرم ومیکس است که روی بلاک چین کلایتون ساخته شده است. مزیت بلاک چین کلایتون سرعت بالا و کارمزد پایین تراکنش‌های آن است. کاربران ومیکس هنگام بازی در هر گیمی، توکن‌هایی خاص آن گیم را نیز به دست می‌آورند که می‌توانند با ارز دیجیتال WEMIX مبادله شوند. هولدرهای WEMIX و توسعه‌دهندگان نیز به خاطر مشارکت خود در اکوسیستم،‌ ارز دیجیتال WEMIX را به دست می‌آورند. علاوه براین، از WEMIX برای استیک و همچنین سرمایه‌گذاری در گیم‌های جدید استفاده می‌شود.

 

خرید ویمیکس

ارز دیجیتال ویمیکس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویمیکس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویمیکس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویمیکس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویمیکس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویمیکس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویمیکس

فروش ویمیکس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویمیکس، مقدار ویمیکس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویمیکس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویمیکس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویمیکس

خرید و فروش ویمیکس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویمیکس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویمیکس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویمیکس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویمیکس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویمیکس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویمیکس

برای ذخیره ویمیکس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویمیکس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویمیکس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویمیکس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویمیکس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویمیکس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویمیکس

قیمت ویمیکس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویمیکس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویمیکس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویمیکس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویمیکس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویمیکس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویمیکس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ویمیکس

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ویمیکس دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023