خرید سریع و نگهداری رایگان وی بای WE | فروش ارز دیجیتال Webuy به همراه قیمت لحظه‌ای

وی بای

WE - Webuy
0.261تتر
0.949%

قیمت وی بای

13,232تومان
(14,905)

حجم معاملات وی بای

9,193,091,935تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13,359تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
13,161تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وی بای

ارز دیجیتال وی بای WeBuy با نماد WE رمز ارز حاکمیتی پلتفرم WeRent است. وی رنت آسان‌ترین راه برای قرض گرفتن و قرض دادن ان اف تی‌های روی شبکه اتریوم و کلایتن است. برای مثال، کسانی که قصد خرید NFT های یک پروژه خاص را دارند می‌توانند به جای این کار آن NFT را اجاره کنند و از مزایا یا کاربردهایی که همراه آن است، بهره ببرند. اجاره کردن NFT در این پلتفرم نیازمند وثیقه‌گذاری خواهد بود و وثیقه‌‌ها با تتر (USDT) پرداخت می‌شود. ان اف تی‌های این پلتفرم از قطعات هنری تا NFTهای کاربردی متغیر است و محدود به NFTهای تصویر پروفایل نخواهد بود.

قابلیت‌‌های پلتفرم WeRent شامل موارد زیر است:

  • اجاره دادن و قرض گرفتن NFTها
  • استیک کردن
  • حاکمیت (رای دادن و ارائه پروپوزال)‌

ارز دیجیتال WE توکن کاربردی این پلتفرم WeRent است که برای موارد زیر استفاده می‌شود:

  • استیک و کسب سود
  • استفاده برای حق رای در سیستم حاکمیتی شبکه

ارز دیجیتال رمز ارز WE یک رمز ارز ضد تورمی است که سقف عرضه خود را به ۲،۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن محدود کرده است و در حال حاضر تنها ۲ درصد از مجموع عرضه این توکن در گردش است.

 

خرید وی بای

ارز دیجیتال وی بای یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وی بای به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وی بای خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وی بای در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وی بای خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وی بای خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وی بای

فروش وی بای در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وی بای، مقدار وی بای مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وی بای در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وی بای در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وی بای

خرید و فروش وی بای در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وی بای خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وی بای به تتر، نیاز نیست که ابتدا وی بای خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وی بای خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وی بای بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وی بای

برای ذخیره وی بای، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وی بای شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وی بای مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وی بای است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وی بای نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وی بای خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وی بای

قیمت وی بای در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وی بای تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وی بای، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وی بای قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وی بای و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وی بای را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وی بای را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023