خرید ارز دیجیتال وب مینگل | فروش ارز دیجیتال Web Mingle | قیمت لحظه‌ای WMI

وب مینگل

WMI - Web Mingle
0تتر
42.5%

قیمت وب مینگل

0تومان
(12,433)

حجم معاملات وب مینگل

59,872,680تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وب مینگل

 

WMI به عنوان یک توکن حاکمیتی توسط وب مینگل منتشر شده است و به عنوان یک ابزار مهم برای ترویج توسعه شبکه وب مینگل عمل می‌کند. بر اساس مدل اقتصادی WebMingle، از طریق مکانیزم حاکمیت جامعه توکن‌ها، همه شرکت‌کنندگان تشویق می‌شوند تا در نگهداری و توسعه شبکه اکولوژیک کلی سرمایه‌گذاری کنند.  حداکثر و کل عرضه WMI به ۶۳۰ میلیون کوین محدود شده است.

خرید وب مینگل

ارز دیجیتال وب مینگل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وب مینگل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وب مینگل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وب مینگل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وب مینگل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وب مینگل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وب مینگل

فروش وب مینگل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وب مینگل، مقدار وب مینگل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وب مینگل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وب مینگل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وب مینگل

خرید و فروش وب مینگل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وب مینگل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وب مینگل به تتر، نیاز نیست که ابتدا وب مینگل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وب مینگل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وب مینگل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وب مینگل

برای ذخیره وب مینگل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وب مینگل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وب مینگل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وب مینگل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وب مینگل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وب مینگل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وب مینگل

قیمت وب مینگل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وب مینگل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وب مینگل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وب مینگل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وب مینگل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وب مینگل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وب مینگل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه وب مینگل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه وب مینگل دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023