ارز دیجیتال WaykiChain Governance Coin | خرید و فروش ارز دیجیتال ویکی چین گاورننس کوین

ویکی چین گاورننس کوین

WGRT - WaykiChain Governance Coin
0.013722تتر
0.31%

قیمت ویکی چین گاورننس کوین

773.9208تومان
(25,516)

حجم معاملات ویکی چین گاورننس کوین

2,557,729,411تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
775.9512تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
767.04تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویکی چین گاورننس کوین

ویکی چین یک پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز است و توکن حاکمیتی WaykiChain Governance Coin نام دارد. این پلتفرم برای کاربران جهانی سرویس وام‌دهی و وثیقه را به وجود آورده است. هولدرهای توکن WGRT می‌توانند از مزایای این اکوسیستم استفاده کنند و در تنظیمات و تصمیمات شبکه از قبیل تعیین نرخ بهره شرکت کنند. توکن دیگر این شبکه، یک استیبل کوین است که با نماد WUSD در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. این استیبل کوین روی شبکه اصلی ویکی چین قرار دارد. کاربران با وثیقه گذاشتن ارزهای دیجیتال مختلفی از قبیل WICC، بیت کوین و اتریوم در پلتفرم وام دهی WaykiChain  می‌توانند وام‌های خود را با توکن WUSD  دریافت کنند. توکن WaykiChain Governance Coin در ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. این توکن دارای سقف عرضه است یعنی تعداد ارز دیجیتال WaykiChain Governance Coin که وارد بازار خواهد شد محدود است. سقف عرضه ارز دیجیتال WaykiChain Governance Coin در حدود ۲۱ میلیارد عدد است.

خرید ویکی چین گاورننس کوین

ارز دیجیتال ویکی چین گاورننس کوین یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویکی چین گاورننس کوین به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویکی چین گاورننس کوین خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویکی چین گاورننس کوین در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویکی چین گاورننس کوین خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویکی چین گاورننس کوین خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویکی چین گاورننس کوین

فروش ویکی چین گاورننس کوین در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویکی چین گاورننس کوین، مقدار ویکی چین گاورننس کوین مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویکی چین گاورننس کوین در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویکی چین گاورننس کوین در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویکی چین گاورننس کوین

خرید و فروش ویکی چین گاورننس کوین در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویکی چین گاورننس کوین خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویکی چین گاورننس کوین به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویکی چین گاورننس کوین خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویکی چین گاورننس کوین خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویکی چین گاورننس کوین بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویکی چین گاورننس کوین

برای ذخیره ویکی چین گاورننس کوین، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویکی چین گاورننس کوین شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویکی چین گاورننس کوین مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویکی چین گاورننس کوین است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویکی چین گاورننس کوین نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویکی چین گاورننس کوین خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویکی چین گاورننس کوین

قیمت ویکی چین گاورننس کوین در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویکی چین گاورننس کوین تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویکی چین گاورننس کوین، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویکی چین گاورننس کوین قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویکی چین گاورننس کوین و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویکی چین گاورننس کوین را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویکی چین گاورننس کوین را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023