خرید لحظه‌ای WATT | فروش رمز ارز Wattton | قیمت وات تون

وات تون

WATT - Wattton
0.001138تتر
1.727%

قیمت خرید وات تون

قیمت فروش وات تون

58.7208تومان
58.1518تومان
(5,669)

حجم معاملات وات تون

2,931,962,896تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
62.4876تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
55.212تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وات تون

WATT با نماد WATT یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید وات تون

ارز دیجیتال وات تون یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وات تون به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وات تون خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وات تون در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وات تون خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وات تون خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وات تون

فروش وات تون در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وات تون، مقدار وات تون مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وات تون در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وات تون در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وات تون

خرید و فروش وات تون در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وات تون خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وات تون به تتر، نیاز نیست که ابتدا وات تون خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وات تون خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وات تون بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وات تون

برای ذخیره وات تون، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وات تون شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وات تون مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وات تون است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وات تون نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وات تون خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وات تون

قیمت وات تون در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وات تون تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وات تون، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وات تون قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وات تون و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وات تون را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وات تون را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023