خرید وال استریت میمز WSM | فروش ارز دیجیتال Wall Street Memes به همراه قیمت لحظه‌ای

وال استریت میمز

WSM - Wall Street Memes
0.006487تتر
0.215%

قیمت وال استریت میمز

363.272تومان
(12,195)

حجم معاملات وال استریت میمز

67,829,945,521تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
368.928تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
358.12تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وال استریت میمز

وال استریت میمز با نماد WSM یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید وال استریت میمز

ارز دیجیتال وال استریت میمز یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وال استریت میمز به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وال استریت میمز خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وال استریت میمز در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وال استریت میمز خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وال استریت میمز خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وال استریت میمز

فروش وال استریت میمز در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وال استریت میمز، مقدار وال استریت میمز مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وال استریت میمز در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وال استریت میمز در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وال استریت میمز

خرید و فروش وال استریت میمز در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وال استریت میمز خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وال استریت میمز به تتر، نیاز نیست که ابتدا وال استریت میمز خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وال استریت میمز خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وال استریت میمز بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وال استریت میمز

برای ذخیره وال استریت میمز، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وال استریت میمز شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وال استریت میمز مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وال استریت میمز است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وال استریت میمز نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وال استریت میمز خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وال استریت میمز

قیمت وال استریت میمز در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وال استریت میمز تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وال استریت میمز، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وال استریت میمز قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وال استریت میمز و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وال استریت میمز را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وال استریت میمز را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023