خرید وال استریت بیبی WSB | فروش ارز دیجیتال WSB به همراه قیمت لحظه‌ای

وال استریت بیبی

WSB - Wall Street Baby
0تتر
4.23%

قیمت وال استریت بیبی

0.000921تومان
(15,175)

حجم معاملات وال استریت بیبی

1,020,337,524تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001002تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000918تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وال استریت بیبی

ارز دیجیتال وال استریت بیبی یک میم کوین الهام گرفته از میم Wall Street Bets در ریدیت است. لوگوی اصلی وال استریت بتس به منظور آموزش در صفحه ردیتی ایجاد شد و سپس به عنوان میم استفاده و صفحه‌ای جداگانه برای آن ایجاد شد. این میم کوین نیز برای حمایت و به افتخار خلاقیتشان ساخته شده است.  آنها ۵ درصد از ذخایر خود را برای حمایت از TED-ED که به طور غیرانتفاعی کار اموزش انجام می‌دهد، به آنها اهدا کرده است.

خرید وال استریت بیبی

ارز دیجیتال وال استریت بیبی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وال استریت بیبی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وال استریت بیبی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وال استریت بیبی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وال استریت بیبی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وال استریت بیبی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وال استریت بیبی

فروش وال استریت بیبی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وال استریت بیبی، مقدار وال استریت بیبی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وال استریت بیبی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وال استریت بیبی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وال استریت بیبی

خرید و فروش وال استریت بیبی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وال استریت بیبی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وال استریت بیبی به تتر، نیاز نیست که ابتدا وال استریت بیبی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وال استریت بیبی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وال استریت بیبی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وال استریت بیبی

برای ذخیره وال استریت بیبی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وال استریت بیبی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وال استریت بیبی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وال استریت بیبی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وال استریت بیبی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وال استریت بیبی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وال استریت بیبی

قیمت وال استریت بیبی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وال استریت بیبی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وال استریت بیبی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وال استریت بیبی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وال استریت بیبی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وال استریت بیبی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وال استریت بیبی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023