فروش و خرید VGX | قیمت روز ارز دیجیتال ویجر | انتقال سریع Voyager Token

ویجر توکن

VGX - Voyager Token
0.08158تتر
5.71%

قیمت ویجر توکن

5,270.068تومان
(22,737)

حجم معاملات ویجر توکن

261,545,697,442تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
5,691.906تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,853.398تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویجر توکن

ارز دیجیتال ویجر توکن Voyager Token با نماد VGX رمز ارز بومی یک کارگزاری است که به عنوان اپلیکیشن تلفن همراه ارائه می‌شود. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد بیش از ۶۰ ارز دیجیتال را بخرند، ‌بفروشند، مبادله کنند و در آنها سرمایه‌گذاری کنند. اپلیکیشن ویجر توکن برای سیستم عامل‌های ios و اندروید در دسترس است. برای افزایش سودآوری، ویجر توکن کاربران خود را به بازارها و صرافی‌های مختلف متصل می‌کند. ویجر همچنین به کاربران در مقابل سپرده‌گذاری ماهانه یک مقدار حداقلی  از ۳۰ ارز دیجیتال، سود می‌دهد و کاربران نیازی به قفل کردن رمز ارزهای خود ندارند. این اپلیکیشن برای سرمایه‌گذاری کارمزدی نمی‌گیرد و همچنین تنها اپلیکیشن بروکری است که به کاربران سود ترکیبی می‌دهد. ارز دیجیتال ویجر توکن VGX عمدتا برای کمک به معامله ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاری، سواپ و مدیریت دارایی‌ها استفاده می‌شود. رمز ارز VGX یک ارز مبتنی بر شبکه اتریوم است که سقف عرضه خود را به ۲۷۸ میلیون توکن محدود کرده است. تمام این توکن‌ها در زمان راه‌اندازی به بازار عرضه شدند و در حال حاضر در گردش هستند. 

قیمت ارز دیجیتال VGX

رمز ارز ویجر توکن VGX در سال ۲۰۱۷ با قیمت ۰.۰۵۷ دلار وارد بازار ارزهای دیجیتال شد. ارز VGX در ژانویه سال ۲۰۱۸ یک روند صعودی سریع را در پیش گرفت که به ثبت اوج قیمتی ۹.۶ دلار منجر شد. قیمت  VGX سپس شروع به اصلاح کرد و بالاخره در اواخر سال ۲۰۱۸ در حوالی قیمت ۰.۱ دلار تثبیت شد. ویجر توکن Voyager Token دو سال بعد را بدون نوسان چندانی در همین محدوده قیمت گذراند. در بازار گاوی سال ۲۰۲۱، ارز دیجیتال VGX توانست تا قیمت ۶.۹ دلار صعود کند. در سال ۲۰۲۲ رمز ارز ویجر مجددا نزولی شد و تا کف قیمتی ۰.۱۷ دلار پایین آمد.

خرید ویجر توکن

ارز دیجیتال ویجر توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویجر توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویجر توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویجر توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویجر توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویجر توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویجر توکن

فروش ویجر توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویجر توکن، مقدار ویجر توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویجر توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویجر توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویجر توکن

خرید و فروش ویجر توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویجر توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویجر توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویجر توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویجر توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویجر توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویجر توکن

برای ذخیره ویجر توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویجر توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویجر توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویجر توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویجر توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویجر توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویجر توکن

قیمت ویجر توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویجر توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویجر توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویجر توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویجر توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویجر توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویجر توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023