خرید والی توکن VOY | فروش ارز دیجیتال VOY به همراه قیمت لحظه‌ای

والی

VOY - Volley
0تتر
11.065%

قیمت والی

0.000006تومان
(3,472)

حجم معاملات والی

3,624,835,148تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000007تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.000006تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره والی

Volley Token هدفش این است که دسترسی آسان مردم به خدمات مالی غیرمتمرکز را فراهم کند. این پلتفرم با اتصال به پلتفرم‌های متمرکز و غیرمتمرکز متنوع، دستورات خرید را با کمترین قیمت موجود و دستورات فروش را با بالاترین قیمت موجود برای جفت‌های معاملاتی انتخاب شده اجرا می‌کند و بدین ترتیب، بازده‌های بهینه‌ای را برای کاربران درون اکوسیستم DeFi تضمین می‌نماید.

خرید والی

ارز دیجیتال والی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید والی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید والی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید والی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید والی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه والی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش والی

فروش والی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش والی، مقدار والی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش والی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش والی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل والی

خرید و فروش والی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید والی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل والی به تتر، نیاز نیست که ابتدا والی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، والی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل والی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول والی

برای ذخیره والی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از والی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری والی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی والی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری والی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه والی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت والی

قیمت والی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی والی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت والی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه والی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت والی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت والی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی والی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023