قیمت لحظه‌ای و خرید Vodra | فروش ارز دیجیتال ودرا VDR

ودرا

VDR - Vodra
0.001045تتر
15.58%

قیمت ودرا

61.655تومان
(20,223)

حجم معاملات ودرا

1,149,155,243تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
63.248تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
53.1649تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ودرا

ارز دیجیتال VDR توکن بومی پلتفرمی به نام Vodra است که به تولیدکنندگان محتوا اجازه می‌دهد تا علایق خود را دنبال کنند و در مقابل آن پاداش بگیرند. این کار از طریق یک پلتفرم انعام دادن امکان‌پذیر می‌شود که هدف آن تغییر مدل درآمدزایی صنعت سرگرمی آنلاین و جایگزینی آن با سیستمی است که بین خالق محتوا و مخاطب ارتباط مستقیمی ایجاد می‌کند. با وجود کارمزدهای بالای پلتفرم‌های آنلاین و تبعیض الگوریتمی، کسب درآمد عادلانه بدون تکیه بر تبلیغات برای سازندگان محتوا دشوار است. برای حل این مشکل، پلتفرم Vodra به سازندگان اجازه می‌دهد کمک‌های مالی، سرمایه‌گذاری جمعی و اشتراک ماهانه را بدون کارمزد دریافت کنند. سازندگان محتوا در همه پلتفرم‌ها می‌توانند به Vodra بپیوندند و به نسبت تعداد مخاطبان خود ارز دیجیتال vdr دریافت کنند. استریمرها، ولاگرها، ورزشکاران، موزیسین‌ها، گیمرها، مربیان و هر ذهن خلاق دیگری می‌تواند از محتوای خود با ابزارهای قدرتمند Vodra کسب درآمد کند و دیگر نگران بی‌ثباتی درآمد خود نباشد. از ارز دیجیتال vdr برای انعام دادن به سازندگان محتوا، رای گیری و تامین سرمایه استفاده می‌شود. قیمت خرید و فروش ارز دیجیتال vdr در زمان ورود به بازار در سال ۲۰۲۱ حدودا ۰.۰۲ دلار بود. سقف عرضه VDR به ۲ میلیارد توکن محدود شده است.

خرید ودرا

ارز دیجیتال ودرا یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ودرا به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ودرا خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ودرا در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ودرا خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ودرا خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ودرا

فروش ودرا در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ودرا، مقدار ودرا مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ودرا در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ودرا در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ودرا

خرید و فروش ودرا در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ودرا خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ودرا به تتر، نیاز نیست که ابتدا ودرا خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ودرا خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ودرا بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ودرا

برای ذخیره ودرا، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ودرا شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ودرا مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ودرا است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ودرا نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ودرا خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ودرا

قیمت ودرا در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ودرا تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ودرا، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ودرا قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ودرا و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ودرا را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ودرا را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023