قیمت لحظه‌ای و خرید وی لانچ VPAD | فروش ارز دیجیتال VLaunch

وی لانچ

VPAD - VLaunch
0.07085تتر
45.602%

قیمت وی لانچ

3,528.33تومان
(16,345)

حجم معاملات وی لانچ

3,622,182,768تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4,770.84تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,412.81تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وی لانچ

وی لانچ با نماد VPAD ارز دیجیتال یک لانچ پد به نام VLaunch است که کاربران صنعت کریپتو از آن برای کشف پروژه‌های جدیدی که در مراحل اولیه خود هستند، ‌استفاده خواهند کرد. این لانچ پد با کمک عرضه اولیه صرافی غیر متمرکز (IDO) به پروژه‌های ارز دیجیتال کمک می‌کند پشتیبانی مورد نیاز خود را به دست بیاورند. کاربران نیز این فرصت را پیدا می‌کنند که پروژه‌‌های جدید ارز دیجیتال را با قیمت‌های بهتری خریداری کنند. رمز ارز VPAD توکن کاربردی پلتفرم وی لانچ است که قابل خریداری نیست بلکه در مقابل یک سری فعالیت‌‌ها به دست می‌آید. وی لانچ یک پلتفرم منحصر به فرد استیکینگ ارز دیجیتال VPAD دارد که به کاربران اجازه ‌می‌دهد پاداش‌هایی را به دست بیاورند و در عین حال از توکن‌‌های استیک شده برای مشارکت در عرضه اولیه صرافی غیر متمرکز (IDO) استفاده کنند. دوره استیک ارز دیجیتال VPAD متفاوت است و هرچه دوره‌‌ها طولانی‌تر باشد،‌ پاداش‌ها بیشتر می‌شود.  برای مثال پاداش استیک برای ۳ ماه ۳۰ درصد و برای ۵ سال ۶۵۰ درصد است. با استیک توکن‌‌های VPAD کاربران واجد شرایط شرکت در IDOهای آینده می‌شوند. همچنین کاربران برای مشارکت در پروژه‌های کریپتوی جدید (مثلا با دنبال کردن اکانت پروژه در شبکه‌‌های اجتماعی) پاداش م‌ گیرند و مقدار مشارکت آنها با هوش مصنوعی سنجیده می‌شود. ارز دیجیتال وی لانچ یک ارز ضد تورمی با سقف عرضه یک میلیارد توکن است که روی شبکه اتریوم ساخته شده است. 

خرید وی لانچ

ارز دیجیتال وی لانچ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وی لانچ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وی لانچ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وی لانچ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وی لانچ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وی لانچ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وی لانچ

فروش وی لانچ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وی لانچ، مقدار وی لانچ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وی لانچ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وی لانچ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وی لانچ

خرید و فروش وی لانچ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وی لانچ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وی لانچ به تتر، نیاز نیست که ابتدا وی لانچ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وی لانچ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وی لانچ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وی لانچ

برای ذخیره وی لانچ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وی لانچ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وی لانچ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وی لانچ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وی لانچ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وی لانچ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وی لانچ

قیمت وی لانچ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وی لانچ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وی لانچ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وی لانچ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وی لانچ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وی لانچ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وی لانچ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023