قیمت روز ویتی | خرید VITY | فروش Vitteey | نگهداری رایگان VITY

ویتی

VITY - Vitteey
0تتر
0%

قیمت ویتی

0.003086تومان
(23,866)

حجم معاملات ویتی

25,466,711تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.003086تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.00256تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویتی

ارز دیجیتال ویتی VITTEEY  با نماد VITY که در زبان هندی به معنای «امور مالی» است در فوریه ۲۰۲۲ توسط تیمی مستقر در ترکیه راه‌اندازی شد. رمز ارز ویتی روی بی ان بی چین ساخته شده و از استاندارد BEP20 پیروی می‌کند. هدف اصلی پروژه VITTEEY  این است که امکان انتقال پول را به شکلی که هم ارزان و هم آسان باشد، فراهم کند. یکی از دیگر اهداف این پروژه ارائه خدمات در صرافی ویتی است. ارز دیجیتال VITY توکن کاربردی این صرافی خواهد بود و برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. گفتنی است که صرافی ویتی برای نقل و انتقالات تجاری که حجم تراکنش کمی دارند، کارمزد خاصی دریافت نخواهد کرد. علاوه بر این، برای محافظت از سرمایه ‌گذاران در برابر نوسانات ناگهانی قیمت ارز دیجیتال VITY، یک سیستم استیک خودکار طراحی شده است که به هولدرهای این توکن پاداش می‌دهد. پاداش‌ها از محل کارمزد تراکنش‌های خرید و فروش انجام‌شده در صرافی ارز دیجیتال VITY پرداخت خواهد شد. به این ترتیب، درآمد منفعلی برای هولدرها ایجاد می‌شود. از آن سو، کاربران تشویق می‌شوند که توکن‌های خود را نگه دارند و این باعث کاهش تعداد توکن‌های در گردش ویتی شده و به حفظ قیمت این ارز دیجیتال کمک می‌کند. رمز ارز VITY سقف عرضه خود را به ۱۰۰۰ میلیارد توکن محدود کرده است.

خرید ویتی

ارز دیجیتال ویتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویتی

فروش ویتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویتی، مقدار ویتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویتی

خرید و فروش ویتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویتی

برای ذخیره ویتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویتی

قیمت ویتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023