خرید ارز دیجیتال Vita Inu | فروش ارز دیجیتال ویتا اینو | قیمت VINU

ویتا اینو

VINU - Vita Inu
0تتر
5.237%

قیمت ویتا اینو

0.001308تومان
(25,006)

حجم معاملات ویتا اینو

7,384,424,462تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001311تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.001242تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویتا اینو

ویتا اینو توکن حاکمیتی اکوسیستم VINU است و توکن بومی بلاک چین Vite DAG است. ارز دیجیتال وینو اولین میم کوین با نماد سگ است که سرعت بسیار بالایی دارد و بدون کارمزد است. در اکوسیستم و بلاک چین این میم کوین، قراردادهای هوشمند امکان اجرا شدن دارند. فلسفه میم کوین و ارز دیجیتال ویتا اینو، سرگرمی به همراه استفاده از تکنولوژی بلاک چین است. ارز دیجیتال Vita Inu قصد دارد به همراه شبکه Vite یک اکوسیستمی بسازد که در آن ارزهای دیجیتال زیادی قرار دارند و می‌توانند به صورت آزادانه، امن و کارا انتقال پیدا کنند و جابه جا شوند. متاورس ارز دیجیتال Vita Inu با نام وینوورس در حال توسعه و تکامل است و دنیای مجازی ویتا اینو را در بر می‌گیرد. محصولات و سرویس‌های مختلفی روی این بلاک چین قرار دارند، مانند اپلیکیشن غیرمتمرکز تبادل ارز Vinuswap، ان اف تی ها، امکان استیکینگ، رویدادهای مختلف کریپتویی و .... تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال ویتا اینو اهداف بلند مدتی را در نظر دارند و می‌خواهند نوع تازه‌ای از میم کوین‌های با کارایی بالا را وارد بازار ارزهای دیجیتال کنند. توکن وینو دارای سقف عرضه است و حدود یک هزار میلیارد عدد از آن وارد بازار خواهد شد.

خرید ویتا اینو

ارز دیجیتال ویتا اینو یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویتا اینو به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویتا اینو خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویتا اینو در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویتا اینو خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویتا اینو خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویتا اینو

فروش ویتا اینو در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویتا اینو، مقدار ویتا اینو مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویتا اینو در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویتا اینو در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویتا اینو

خرید و فروش ویتا اینو در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویتا اینو خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویتا اینو به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویتا اینو خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویتا اینو خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویتا اینو بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویتا اینو

برای ذخیره ویتا اینو، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویتا اینو شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویتا اینو مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویتا اینو است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویتا اینو نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویتا اینو خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویتا اینو

قیمت ویتا اینو در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویتا اینو تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویتا اینو، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویتا اینو قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویتا اینو و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویتا اینو را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویتا اینو را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ویتا اینو

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ویتا اینو دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023