خرید ارز دیجیتال ویرچو سواپ | فروش ارز دیجیتال VirtuSwap | قیمت لحظه‌ای VRSW

ویرچو سواپ

VRSW - VirtuSwap
0.001395تتر
0%

قیمت خرید ویرچو سواپ

قیمت فروش ویرچو سواپ

69.8895تومان
69.192تومان
(3,049)

حجم معاملات ویرچو سواپ

0تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
69.8895تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
69.8895تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویرچو سواپ

VirtuSwap یک صرافی ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که به معاملات بخش تازه‌ای از بازار می‌پردازد. کاربران می‌توانند در این صرافی ارزهای دیجیتال با ارزش بازار پایین را معامله کنند. یعنی ارزهایی که جزو ۵ ارز اول بازار نیستند و ممکن است نقدینگی پایینی داشته باشند. معمولا این ارزها را نمی‌توان به صورت مستقیم و زوج ارز معامله کرد و برای معامله آنها باید از ارزهای مهم بازار مانند استیبل کوین‌ها یا توکن رپد شده اتریوم استفاده کرد. این مساله باعث می‌شود که کاربران هزینه بیشتری بدهند و کارمزد بیشتری برای معاملات خود بپردازند. این معاملات معمولا بیش از ۲۰ درصد از کل حجم معاملات را دربر می‌گیرند و می‌تواند باعث میلیون‌ها دلار ضرر برای کاربران و تریدرها شود. صرافی غیرمتمرکز ویرچوسواپ توانسته با استخرهای نقدینگی خود، جریان نقدینگی را بین توکن‌های مختلف افزایش دهد و این مشکل را حل کند. توکن بومی این پلتفرم با نماد VRSW معامله می‌شود. ۶۰ درصد از عرضه این توکن به کامیونیتی و توسعه آن اختصاص دارد، ۳۴ درصد به تیم توسعه‌دهنده و ۶ درصد به صندوق توسعه ارز دیجیتال VirtuSwap.

 

خرید ویرچو سواپ

ارز دیجیتال ویرچو سواپ یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویرچو سواپ به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویرچو سواپ خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویرچو سواپ در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویرچو سواپ خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویرچو سواپ خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویرچو سواپ

فروش ویرچو سواپ در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویرچو سواپ، مقدار ویرچو سواپ مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویرچو سواپ در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویرچو سواپ در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویرچو سواپ

خرید و فروش ویرچو سواپ در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویرچو سواپ خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویرچو سواپ به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویرچو سواپ خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویرچو سواپ خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویرچو سواپ بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویرچو سواپ

برای ذخیره ویرچو سواپ، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویرچو سواپ شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویرچو سواپ مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویرچو سواپ است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویرچو سواپ نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویرچو سواپ خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویرچو سواپ

قیمت ویرچو سواپ در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویرچو سواپ تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویرچو سواپ، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویرچو سواپ قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویرچو سواپ و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویرچو سواپ را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویرچو سواپ را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

نقشه گنج

نقشه گنج

نقشه‌ی الماس‌های مخفی شده:

معرفی ارز

نمودار ساده

نمودار پیشرفته

نمودار تحلیل تکنیکال

انتهای بخش گوش‌به‌زنگ

تماشای کامل ویدیو

متن اصلی صفحه

سوالات متداول

نظرات بیت گپ

انتهای صفحه


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023