خرید و فروش و نگهداری ارز دیجیتال Virtual K-Pop Token	| قیمت لحظه‌ای ارز دیجیتال VKT

ویرچوال کی پاپ توکن

VKT - Virtual K-Pop Token
0.000001تتر
13.333%

قیمت ویرچوال کی پاپ توکن

0.08411تومان
(24,201)

حجم معاملات ویرچوال کی پاپ توکن

111,510,881تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.272387تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
0.039014تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویرچوال کی پاپ توکن

ارز دیجیتال Virtual K-Pop Token با نماد VKT توکن بومی پروژه‌ای به همین نام است یک پلتفرم انحصاری برای پخش آنلاین و زنده ویدئو و محتوای سرگرمی را  فراهم می‌کند. با کمک ویرچوال کی پاپ توکن vkt کاربران می‌توانند برنامه‌های آنلاین هنرمندان را تماشا کنند، کالاهای NFT را خریداری کنند و حتی به عنوان هوادار، توکن‌هایی را به هنرمندان هدیه کنند. سرویس‌های ویدئویی آنلاین یا سرویس‌های استریم تنها بخش کوچکی از تقاضای واقعی کاربران را ارائه می‌دهند، سرویس پروژه ارز دیجیتال vkt که BBANGYA TV نام دارد، به عنوان یک کانال پخش جهانی ۱۵۰ کشور را پوشش خواهد داد. علاوه بر این، پروژه ارز دیجیتال ویرچوال کی پاپ vkt یک سرویس تماشا کن تا جایزه بگیری (Watch To Earn) را برای سهیم کردن کاربران در درآمد پلتفرم استفاده می‌کند. کاربران می‌توانند محتوای پروژه‌ها را تماشا کنند تا امتیاز vkt را بگیرند، بعد آن امتیازها را در مارکت پلیس ویرچوال کی پاپ به ارز دیجیتال vkt تبدیل می‌کنند. در مرحله بعد آنها می‌توانند توکن‌های vkt را با دیگر سرویس‌ها و خدمات معامله کنند یا آن را در صرافی‌های ارز دیجیتال با سایر رمز ارزها مبادله کنند. ارز دیجیتال VKT به صورت یک توکن ERC20 (مبتنی بر شبکه اتریوم) صادر شده و محدودیتی برای عرضه ندارد.

 

خرید ویرچوال کی پاپ توکن

ارز دیجیتال ویرچوال کی پاپ توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویرچوال کی پاپ توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویرچوال کی پاپ توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویرچوال کی پاپ توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویرچوال کی پاپ توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویرچوال کی پاپ توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویرچوال کی پاپ توکن

فروش ویرچوال کی پاپ توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویرچوال کی پاپ توکن، مقدار ویرچوال کی پاپ توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویرچوال کی پاپ توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویرچوال کی پاپ توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویرچوال کی پاپ توکن

خرید و فروش ویرچوال کی پاپ توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویرچوال کی پاپ توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویرچوال کی پاپ توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویرچوال کی پاپ توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویرچوال کی پاپ توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویرچوال کی پاپ توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویرچوال کی پاپ توکن

برای ذخیره ویرچوال کی پاپ توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویرچوال کی پاپ توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویرچوال کی پاپ توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویرچوال کی پاپ توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویرچوال کی پاپ توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویرچوال کی پاپ توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویرچوال کی پاپ توکن

قیمت ویرچوال کی پاپ توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویرچوال کی پاپ توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویرچوال کی پاپ توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویرچوال کی پاپ توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویرچوال کی پاپ توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویرچوال کی پاپ توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویرچوال کی پاپ توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023