فروش و قیمت لحظه‌ای VIMworld | خرید ارز دیجیتال وی آی ام ورلد

وی آی ام ورلد

VEED - VIMworld
0.002192تتر
5.132%

قیمت خرید وی آی ام ورلد

قیمت فروش وی آی ام ورلد

114.4224تومان
113.3264تومان
(5,195)

حجم معاملات وی آی ام ورلد

2,717,023تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
114.4224تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
108.837تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وی آی ام ورلد

VEED با نماد VEED یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید وی آی ام ورلد

ارز دیجیتال وی آی ام ورلد یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وی آی ام ورلد به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وی آی ام ورلد خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وی آی ام ورلد در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وی آی ام ورلد خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وی آی ام ورلد خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وی آی ام ورلد

فروش وی آی ام ورلد در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وی آی ام ورلد، مقدار وی آی ام ورلد مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وی آی ام ورلد در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وی آی ام ورلد در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وی آی ام ورلد

خرید و فروش وی آی ام ورلد در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وی آی ام ورلد خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وی آی ام ورلد به تتر، نیاز نیست که ابتدا وی آی ام ورلد خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وی آی ام ورلد خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وی آی ام ورلد بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وی آی ام ورلد

برای ذخیره وی آی ام ورلد، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وی آی ام ورلد شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وی آی ام ورلد مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وی آی ام ورلد است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وی آی ام ورلد نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وی آی ام ورلد خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وی آی ام ورلد

قیمت وی آی ام ورلد در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وی آی ام ورلد تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وی آی ام ورلد، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وی آی ام ورلد قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وی آی ام ورلد و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وی آی ام ورلد را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وی آی ام ورلد را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه وی آی ام ورلد

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه وی آی ام ورلد دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023