فروش و خرید ارز دیجیتال ویکتوریا وی آر VR | قیمت روز Victoria VR

ویکتوریا وی آر

VR - Victoria VR
0.021339تتر
6.25%

قیمت ویکتوریا وی آر

1,365.696تومان
(23,705)

حجم معاملات ویکتوریا وی آر

2,509,993,419تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,474.56تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,362.752تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویکتوریا وی آر

ارز دیجیتال ویکتوریا وی آر با نماد VR رمز ارز بومی یک متاورس واقعیت مجازی است که روی پلتفرم Unreal Engine ساخته شده است. متاورس ویکتوریا وی آر با این هدف ساخته شده است که پلتفرمی جهانی برای واقعیت‌های مجازی، گیم‌ها و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز باشد. همه اینها با هم یک متاورس را ایجاد خواهند کرد که نوعی محیط مجازی اشتراکی یا یک اینترنت سه بعدی خواهد بود. پروژه Victoria VR ادعا می‌کند که در این متاورس انواع گیم‌ها، مهمان‌ها، ماجراهای پایان نیافتنی، گالری‌های مجازی و بازاری به نام Big Market VR وجود خواهد داشت که می‌توانید برای مبادله NFT استفاده کنید. همچنین قرار است کاربران برای تمام فعالیت‌های خود در متاورس ویکتوریا وی آر پاداش بگیرند. ارز دیجیتال VR رمز ارز بومی این پروژه است که تنها ارز رایج قابل قبول در متاورس Victoria VR خواهد بود. موارد استفاده ارز دیجیتال VR شامل استیک کردن و کسب سود، مشارکت در تصمیمات سازمان غیر متمرکز خودگردان VR، خرید زمین‌های متاورس Victoria VR، خرید انواع آیتم‌های مورد استفاده در متاورس (ساختمان‌ها، آیتم‌های پوشیدنی، خدمات، بلیط ها، دوره‌های آموزشی و هنر)، تبلیغات،‌ حمل و نقل، اجاره زمین و فضاها و موارد دیگر است. ارز دیجیتال VR بر اساس استاندارد ERC-20 ساخته شده است و یک ارز ضد تورمی است که سقف عرضه خود را به ۱۶،۸۰۰،۰۰۰،۰۰۰محدود کرده است. 

خرید ویکتوریا وی آر

ارز دیجیتال ویکتوریا وی آر یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویکتوریا وی آر به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویکتوریا وی آر خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویکتوریا وی آر در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویکتوریا وی آر خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویکتوریا وی آر خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویکتوریا وی آر

فروش ویکتوریا وی آر در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویکتوریا وی آر، مقدار ویکتوریا وی آر مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویکتوریا وی آر در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویکتوریا وی آر در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویکتوریا وی آر

خرید و فروش ویکتوریا وی آر در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویکتوریا وی آر خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویکتوریا وی آر به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویکتوریا وی آر خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویکتوریا وی آر خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویکتوریا وی آر بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویکتوریا وی آر

برای ذخیره ویکتوریا وی آر، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویکتوریا وی آر شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویکتوریا وی آر مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویکتوریا وی آر است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویکتوریا وی آر نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویکتوریا وی آر خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویکتوریا وی آر

قیمت ویکتوریا وی آر در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویکتوریا وی آر تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویکتوریا وی آر، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویکتوریا وی آر قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویکتوریا وی آر و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویکتوریا وی آر را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویکتوریا وی آر را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه ویکتوریا وی آر

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه ویکتوریا وی آر دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023