خرید VRT | قیمت Venus Reward Token | فروش ونوس ریوارد توکن

ونوس ریوارد توکن

VRT - Venus Reward Token
0.000101تتر
2.051%

قیمت خرید ونوس ریوارد توکن

قیمت فروش ونوس ریوارد توکن

4.97475تومان
4.9245تومان
(11,693)

حجم معاملات ونوس ریوارد توکن

803,840,721تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.98267تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
4.65696تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ونوس ریوارد توکن

ارز دیجیتال ونوس ریوارد توکن Venus Reward Token با نماد VRT بخشی از پروژه ونوس پروتکل (XVS) است که به عنوان یک مکانیسم توزیع توکن استفاده خواهد شد. ونوس پروتکل یک پلتفرم وام‌دهی است که کاربران می‌توانند با استفاده از ارزهای دیجیتالی  مورد پشتیبانی آن اقدام به وام گرفتن و وام دادن کنند. کاری که ونوس پروتکل انجام می‌دهد ساده‌سازی و تسریع فرایند وام گرفتن است؛ در واقع کاربران می‌توانند به طور فوری، بدون نیاز به مجوز یا واسطه‌ وام بگیرند. به دلیل نبود واسطه‌ها، کارمزدها نیز کمتر از پلتفرم‌‌های متمرکز است. ارز دیجیتال XVS ارز حاکمیتی این پروژه است و نقش ارز دیجیتال ونوس پروتکل ریوارد VRT این است که نرخ تورم ارز دیجیتال XVS را کاهش دهد. از آنجایی که ارز دیجیتال XVS رمز ارزی است که کل ونوس پروتکل را کنترل می‌کند، هدف از خلق ارز دیجیتال VRT این است که با کاهش عرضه XVS، امنیت پلتفرم افزایش یابد. مجموع عرضه ارز دیجیتال ونوس ریوارد توکن ۳۰ میلیارد توکن است و می‌تواند در طول ۴ سال در میان کاربران توزیع شود. از آن سو قرار است توزیع ارز دیجیتال XVS به هشت سال افزایش یابد تا تعداد توکن‌های در گردش کمتر شود. کاهش عرضه XVS شامل مقداری توکن سوزی نیز خواهد بود. 

خرید ونوس ریوارد توکن

ارز دیجیتال ونوس ریوارد توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ونوس ریوارد توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ونوس ریوارد توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ونوس ریوارد توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ونوس ریوارد توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ونوس ریوارد توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ونوس ریوارد توکن

فروش ونوس ریوارد توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ونوس ریوارد توکن، مقدار ونوس ریوارد توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ونوس ریوارد توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ونوس ریوارد توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ونوس ریوارد توکن

خرید و فروش ونوس ریوارد توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ونوس ریوارد توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ونوس ریوارد توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا ونوس ریوارد توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ونوس ریوارد توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ونوس ریوارد توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ونوس ریوارد توکن

برای ذخیره ونوس ریوارد توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ونوس ریوارد توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ونوس ریوارد توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ونوس ریوارد توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ونوس ریوارد توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ونوس ریوارد توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ونوس ریوارد توکن

قیمت ونوس ریوارد توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ونوس ریوارد توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ونوس ریوارد توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ونوس ریوارد توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ونوس ریوارد توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ونوس ریوارد توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ونوس ریوارد توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023