خرید ونو فایننس VNO | فروش ارز دیجیتال VenoFinance به همراه قیمت لحظه‌ای

ونو فایننس

VNO - VenoFinance
0.03529تتر
0.02%

قیمت ونو فایننس

2,050.349تومان
(2,362)

حجم معاملات ونو فایننس

161,235,691تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,147.376تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,954.484تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ونو فایننس

بررسی VenoFinance (VNO)

معرفی VenoFinance: Veno یک توافق نامه وثیقه مایع است که بر روی شبکه Cronos ایجاد شده است. هدف این پلتفرم تبدیل شدن به یک راه‌حل جامع برای تمام وثیقه‌های $CRO است. Veno به دنبال ارائه نقدینگی ایمن $CRO، کاهش کارمزدهای وثیقه‌گذاری و ادغام عمیق با اکوسیستم Cronos می‌باشد. کاربران می‌توانند به طور مستقیم از طریق این توافق‌نامه $CRO خود را وثیقه‌گذاری کرده و توکن‌های مایع $CRO ($LCRO) دریافت کنند.

ویژگی‌ها و مزایای VenoFinance:

 1. نقدینگی $CRO:

  • Veno به کاربران امکان می‌دهد تا با وثیقه‌گذاری $CRO خود، توکن‌های مایع $LCRO دریافت کنند. این توکن‌ها قابل معامله و استفاده در سایر پروتکل‌های DeFi هستند، که به کاربران امکان می‌دهد تا از دارایی‌های خود بهره‌برداری کنند بدون اینکه نیاز به برداشت وثیقه داشته باشند.
 2. کاهش کارمزدهای وثیقه‌گذاری:

  • Veno تلاش می‌کند تا کارمزدهای مربوط به وثیقه‌گذاری را کاهش دهد، که این امر به کاربران امکان می‌دهد تا با هزینه‌های کمتر به نقدینگی دسترسی پیدا کنند.
 3. ادغام با اکوسیستم Cronos:

  • Veno به طور عمیق با اکوسیستم Cronos ادغام شده است، که به کاربران امکان می‌دهد تا از خدمات و امکانات مختلفی که در این شبکه ارائه می‌شود بهره‌مند شوند.

نحوه استفاده:

 • کاربران می‌توانند $CRO خود را از طریق پروتکل Veno وثیقه‌گذاری کرده و در ازای آن توکن‌های $LCRO دریافت کنند.
 • این توکن‌ها می‌توانند در سایر پلتفرم‌های DeFi برای کسب سود یا انجام معاملات استفاده شوند.

VenoFinance با ارائه خدمات وثیقه‌گذاری مایع و کاهش کارمزدها، به کاربران امکان می‌دهد تا از نقدینگی بیشتری برخوردار شوند و از امکانات گسترده اکوسیستم Cronos بهره‌مند شوند. این پلتفرم به عنوان یک راه‌حل جامع برای مدیریت وثیقه‌های $CRO طراحی شده است.

خرید ونو فایننس

ارز دیجیتال ونو فایننس یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ونو فایننس به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ونو فایننس خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ونو فایننس در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ونو فایننس خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ونو فایننس خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ونو فایننس

فروش ونو فایننس در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ونو فایننس، مقدار ونو فایننس مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ونو فایننس در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ونو فایننس در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ونو فایننس

خرید و فروش ونو فایننس در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ونو فایننس خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ونو فایننس به تتر، نیاز نیست که ابتدا ونو فایننس خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ونو فایننس خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ونو فایننس بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ونو فایننس

برای ذخیره ونو فایننس، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ونو فایننس شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ونو فایننس مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ونو فایننس است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ونو فایننس نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ونو فایننس خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ونو فایننس

قیمت ونو فایننس در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ونو فایننس تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ونو فایننس، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ونو فایننس قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ونو فایننس و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ونو فایننس را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ونو فایننس را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023