خرید ارز دیجیتال وهیکل ماینینگ سیستم | فروش ارز دیجیتال Vehicle Mining System | قیمت لحظه‌ای VMS

وهیکل ماینینگ سیستم

VMS - Vehicle Mining System
0.00018تتر
2.216%

قیمت وهیکل ماینینگ سیستم

10.52415تومان
(17,565)

حجم معاملات وهیکل ماینینگ سیستم

213,063,414تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10.52415تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
3.52755تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وهیکل ماینینگ سیستم

ماینینگ ارزهای دیجیتال توسط دستگاه‌هایی انجام می‌شود که همه ما با آنها آشنا هستیم و نیاز به تاسیسات زیادی دارد. این دستگاه‌ها برای اینکه بتوانند به صورت پایدار کار کنند نیاز به سیستم خنک کنندگی دارند و ریسک دمای بالا و آتش گرفتگی آنها را تهدید می‌کند. ارز دیجیتال VMS Coin راهکار تازه‌ای را برای ماینینگ ارزهای دیجیتال ارائه داده است و با کمک نیرویی که از راندن ماشین‌ها حاصل می‌شود ارزهای دیجیتال را ماین می‌کند. توکن بومی این پلتفرم با نماد VMS در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. سقف عرضه این توکن ۴ میلیارد توکن است و در ماه ژوئن سال ۲۰۲۲ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. قیمت اولیه توکن VMS ۰.۰۷ دلار بوده است. ۵۰ درصد از عرضه ارز دیجیتال Vehicle Mining System به بازار عرضه می‌شود، ۲۵ درصد در خزانه نگهداری می‌شود، ۱۵ درصد به تیم توسعه‌دهنده و مشاوران می‌رسد و ۸ درصد مربوط به اکوسیستم توکن است.

خرید وهیکل ماینینگ سیستم

ارز دیجیتال وهیکل ماینینگ سیستم یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وهیکل ماینینگ سیستم به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وهیکل ماینینگ سیستم خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وهیکل ماینینگ سیستم در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وهیکل ماینینگ سیستم خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وهیکل ماینینگ سیستم خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وهیکل ماینینگ سیستم

فروش وهیکل ماینینگ سیستم در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وهیکل ماینینگ سیستم، مقدار وهیکل ماینینگ سیستم مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وهیکل ماینینگ سیستم در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وهیکل ماینینگ سیستم در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وهیکل ماینینگ سیستم

خرید و فروش وهیکل ماینینگ سیستم در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وهیکل ماینینگ سیستم خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وهیکل ماینینگ سیستم به تتر، نیاز نیست که ابتدا وهیکل ماینینگ سیستم خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وهیکل ماینینگ سیستم خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وهیکل ماینینگ سیستم بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وهیکل ماینینگ سیستم

برای ذخیره وهیکل ماینینگ سیستم، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وهیکل ماینینگ سیستم شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وهیکل ماینینگ سیستم مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وهیکل ماینینگ سیستم است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وهیکل ماینینگ سیستم نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وهیکل ماینینگ سیستم خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وهیکل ماینینگ سیستم

قیمت وهیکل ماینینگ سیستم در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وهیکل ماینینگ سیستم تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وهیکل ماینینگ سیستم، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وهیکل ماینینگ سیستم قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وهیکل ماینینگ سیستم و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وهیکل ماینینگ سیستم را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وهیکل ماینینگ سیستم را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023