خرید VPR VPR | فروش ارز دیجیتال VPR به همراه قیمت لحظه‌ای

ویپر ولت

VPR - Vapor Wallet
0.01945تتر
6.11%

قیمت ویپر ولت

1,238.965تومان
(5,133)

حجم معاملات ویپر ولت

26,232,170,464تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,333.368تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,232.403تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ویپر ولت

VPR با نماد VPR یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید ویپر ولت

ارز دیجیتال ویپر ولت یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ویپر ولت به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ویپر ولت خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ویپر ولت در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ویپر ولت خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ویپر ولت خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ویپر ولت

فروش ویپر ولت در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ویپر ولت، مقدار ویپر ولت مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ویپر ولت در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ویپر ولت در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ویپر ولت

خرید و فروش ویپر ولت در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ویپر ولت خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ویپر ولت به تتر، نیاز نیست که ابتدا ویپر ولت خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ویپر ولت خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ویپر ولت بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ویپر ولت

برای ذخیره ویپر ولت، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ویپر ولت شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ویپر ولت مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ویپر ولت است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ویپر ولت نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ویپر ولت خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ویپر ولت

قیمت ویپر ولت در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ویپر ولت تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ویپر ولت، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ویپر ولت قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ویپر ولت و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ویپر ولت را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ویپر ولت را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023