خرید ارزان و سریع ولیو لیکوئیدیتی VALUE | فروش Value Liquidity

ولیو لیکوئیدیتی

VALUE - Value Liquidity
0.1612تتر
0.432%

قیمت خرید ولیو لیکوئیدیتی

قیمت فروش ولیو لیکوئیدیتی

8,334.04تومان
8,253.44تومان
(5,580)

حجم معاملات ولیو لیکوئیدیتی

485,588,723تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,483.97تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,054.86تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره ولیو لیکوئیدیتی

ارز دیجیتال Value توکن بومی پروتکل Value Liquidity است که روی شبکه‌های اتریوم و بایننس اسمارت چین ساخته شده است. این پروتکل چهار اصل اساسی را دنبال می‌کند: افزایش دسترسی به کشت سود (Yield Farming)، ارائه امکان رای‌گیری آنچین برای مدیریت پروژه‌ها، پاداش دادن به مشارکت‌کنندگان با خدمات انعطاف‌پذیر و سودآور و محافظت از سرمایه‌های کاربران از طریق بیمه خزانه. محصولات شاخص ولیو دیفای شامل موارد زیر است:

  • vSwap: بازارساز خودکار و صرافی غیرمتمرکز بسیار رقابتی که به همه اجازه می‌دهد استخرهای نقدینگی سفارشی را با کارمزد مبادله انعطاف‌پذیر ایجاد کنند.
  •  vPegSwap: ساخت StableSwap روی اتریوم که یک بازارساز کاملاً خودکار برای استیبل کوین‌ها خواهد بود.
  • vFarm: استخری که توکن‌های از پیش تعریف شده را بین استیک‌کنندگان‌ خود توزیع می کند. دو نوع vFarms وجود دارد: آنهایی که توسط Value Liquidity ایجاد شده‌اند و آنهایی که توسط پروژه‌های دیگر با سرویس FaaS ایجاد شده‌اند. سرویس FaaS یک پلتفرم غیرمتمرکز رایگان است که هر پروژه‌ای می‌تواند از آن برای ساخت ابزارهای استخراج نقدینگی دارای کارمزد پایین استفاده کند.
  •  vSafe: ابزارهای تجمیع‌کننده سود که از چندین استراتژی برای به حداکثر رساندن نرخ بهره دارایی‌های کاربران استفاده می‌کنند.
  • vTokens: توکن‌های الگوریتمی بین زنجیره‌ای مصنوعی. آنها را می‌توان روی بلاک چین‌های اتریوم، بایننس و پولکادوت توسعه داد و سپس با استفاده از خدمات Chainlink به هر توکن دیگری متصل کرد.
  • vGovernance: یک سیستم حاکمیتی که در آن افرادی که توکن‌‌های  VALUE را استیک کرده‌اند، در تصمیم‌گیری در موردپلتفرم Value Liquidity مشارکت می‌کنند و بخشی از سود حاصل از محصولات پلتفرم را به دست می‌آورند.

ارز دیجیتال یک رمز ارز ERC20 با سقف عرضه ۶،۶۲۶،۴۰۱ است که در تمام اکوسیستم Value Liquidity مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

 

 

خرید ولیو لیکوئیدیتی

ارز دیجیتال ولیو لیکوئیدیتی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید ولیو لیکوئیدیتی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید ولیو لیکوئیدیتی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید ولیو لیکوئیدیتی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید ولیو لیکوئیدیتی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه ولیو لیکوئیدیتی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش ولیو لیکوئیدیتی

فروش ولیو لیکوئیدیتی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش ولیو لیکوئیدیتی، مقدار ولیو لیکوئیدیتی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش ولیو لیکوئیدیتی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش ولیو لیکوئیدیتی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل ولیو لیکوئیدیتی

خرید و فروش ولیو لیکوئیدیتی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید ولیو لیکوئیدیتی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل ولیو لیکوئیدیتی به تتر، نیاز نیست که ابتدا ولیو لیکوئیدیتی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، ولیو لیکوئیدیتی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل ولیو لیکوئیدیتی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول ولیو لیکوئیدیتی

برای ذخیره ولیو لیکوئیدیتی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از ولیو لیکوئیدیتی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری ولیو لیکوئیدیتی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی ولیو لیکوئیدیتی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری ولیو لیکوئیدیتی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه ولیو لیکوئیدیتی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت ولیو لیکوئیدیتی

قیمت ولیو لیکوئیدیتی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی ولیو لیکوئیدیتی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت ولیو لیکوئیدیتی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه ولیو لیکوئیدیتی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت ولیو لیکوئیدیتی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت ولیو لیکوئیدیتی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی ولیو لیکوئیدیتی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023