خرید سریع VADER | قیمت لحظه‌ای وادر پروتکل | فروش آسان Vader Protocol

وادر پروتکل

VADER - Vader Protocol
0.000029تتر
1.91%

قیمت وادر پروتکل

1.853008تومان
(23,697)

حجم معاملات وادر پروتکل

889,578,995تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.90865تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.774074تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره وادر پروتکل

ارز دیجیتال VADER توکن بومی یک پروتکل تامین نقدینگی است که نهاد متمرکزی ندارد و به شکل عادلانه‌ای به کاربران پاداش می‌دهد. همچنین، وادر قصد دارد یک استیبل کوین الگوریتمی و استخرهای نقدینگی ایجاد کند که با استفاده از دارایی‌های مصنوعی بهینه می‌شوند. استیبل کوین‌ها دارایی‌هایی هستند که ارزش آنها به دارایی‌های ذخیره دیگری مثل طلا گره خورده است. در مورد استیبل کوین USVD ذخایر پشتیبان و مکانیسم تثبیت قیمت آن را vader تشکیل می‌دهد. ‌از سوی دیگر، دارایی‌های مصنوعی محصولات مشتقه‌ای هستند که ارزش دارایی‌های دیگر را تقلید می‌کنند و به کاربران اجازه می‌دهند ارزش هر دارایی دیگری را تقلید کنند. پروتکل vader از سیستم بازارساز خودکار استفاده می‌کند و استخرهای نقدینگی آن حداقل کارمزد را برای تامین‌کنندگان نقدینگی دارند. قابلیت دیگر VADER پشتیبانی از کاربران در برابر زیان ناپایدار است. این پروتکل در یک بازه صد روزه از کاربران در برابر زیان ناپایدار محافظت می‌کند. از استیبل کوین USVD به عنوان ابزار پرداخت پروتکل وادر استفاده می‌شود. ارز دیجیتال وادر vader نیز برای مینت این استیبل کوین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرید وادر پروتکل

ارز دیجیتال وادر پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید وادر پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید وادر پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید وادر پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید وادر پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه وادر پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش وادر پروتکل

فروش وادر پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش وادر پروتکل، مقدار وادر پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش وادر پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش وادر پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل وادر پروتکل

خرید و فروش وادر پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید وادر پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل وادر پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا وادر پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، وادر پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل وادر پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول وادر پروتکل

برای ذخیره وادر پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از وادر پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری وادر پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی وادر پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری وادر پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه وادر پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت وادر پروتکل

قیمت وادر پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی وادر پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت وادر پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه وادر پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت وادر پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت وادر پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی وادر پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023