خرید ارز دیجیتال Uno Re | فروش ارز دیجیتال اونو ری | قیمت لحظه‌ای UNO

اونو ری

UNO - Uno Re
0.03936تتر
0.153%

قیمت اونو ری

1,964.064تومان
(15,833)

حجم معاملات اونو ری

7,635,670,990تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,083.325تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1,864.264تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره اونو ری

امنیت از مهمترین نکاتی است که باید برای پلتفرم‌های دیفای در نظر گرفته شود. در سال‌های گذشته و از زمانی که حوزه تازه تاسیس دیفای وارد دنیای ارزهای دیجیتال و بلاک چین شده است، نگرانی‌های امنیتی و خرابکاری‌ها باعث شده که بیش از ۲ میلیارد دلار از ارزش سرمایه‌گذاری شده در این پلتفرم‌ها از بین برود. بیشتر پلتفرم‌های دیفای در حال حاضر به دنبال افزایش امنیت پلتفرم‌های خود هستند و می‌خواهند از دارایی‌های کاربران خود در برابر موارد امنیتی و از میان رفتن محافظت کنند. پلتفرم غیرمتمرکز اونو ری یک پلتفرم امنیتی است که سرویس‌های بیمه‌ای را به کاربران خود ارائه می‌دهد. با وجودی که هنوز هم کاربران زیادی در دنیای دیفای از از دست دادن دارایی خود رنج می‌برند، کاربران پلتفرم Uno Re می‌توانند با خیال راحت از سرویس‌های مالی غیرمتمرکز استفاده کنند و نگران از دست دادن دارایی خود نباشند. در صورتی که دارایی کاربری در خطر قرار بگیرد یا از دست برود، پلتفرم Uno Re این زیان را پوشش خواهد داد و امنیت دارایی افراد را تامین می‌کند.

خرید اونو ری

ارز دیجیتال اونو ری یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید اونو ری به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید اونو ری خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید اونو ری در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید اونو ری خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه اونو ری خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش اونو ری

فروش اونو ری در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش اونو ری، مقدار اونو ری مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش اونو ری در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش اونو ری در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل اونو ری

خرید و فروش اونو ری در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید اونو ری خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل اونو ری به تتر، نیاز نیست که ابتدا اونو ری خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، اونو ری خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل اونو ری بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول اونو ری

برای ذخیره اونو ری، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از اونو ری شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری اونو ری مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی اونو ری است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری اونو ری نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه اونو ری خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت اونو ری

قیمت اونو ری در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی اونو ری تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت اونو ری، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه اونو ری قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت اونو ری و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت اونو ری را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی اونو ری را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023