خرید یو آی پی UIP | فروش ارز دیجیتال Unlimited IP به همراه قیمت لحظه‌ای

آن‌لیمیتد آی پی

UIP - Unlimited IP
0.000038تتر
5.556%

قیمت خرید آن‌لیمیتد آی پی

قیمت فروش آن‌لیمیتد آی پی

1.9798تومان
1.9608تومان
(4,410)

حجم معاملات آن‌لیمیتد آی پی

221,751,520تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.9798تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
1.6151تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آن‌لیمیتد آی پی

ارز دیجیتال UnlimitedIP یک پلتفرم تریدینگ بلاک چینی است که سعی دارد از حق مالکیت افراد روی بلاک چین محافظت کند. این پلتفرم تریدینگ توسط Link Entertainments Technology به وجود آمده است که مربوط به ارز دیجیتال ایاس EOS است. پلتفرم unlimitedIP  از تمام خصوصیات ارز دیجیتال ایاس و سیستم عملیاتی آن استفاده می‌کند و هزاران تراکنش را با شفافیت بالا و امکانات مختلف رایگان برای کاربران خود فراهم می‌سازد. این پلتفرم حق مالکیت IP ها را برای هر کاربری با هزینه بسیار کمی فراهم می‌کند و کاربران می‌توانند گواهینامه حق مالکیت خود را داشته باشند.

خرید آن‌لیمیتد آی پی

ارز دیجیتال آن‌لیمیتد آی پی یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آن‌لیمیتد آی پی به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آن‌لیمیتد آی پی خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آن‌لیمیتد آی پی در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آن‌لیمیتد آی پی خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آن‌لیمیتد آی پی خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آن‌لیمیتد آی پی

فروش آن‌لیمیتد آی پی در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آن‌لیمیتد آی پی، مقدار آن‌لیمیتد آی پی مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آن‌لیمیتد آی پی در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آن‌لیمیتد آی پی در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آن‌لیمیتد آی پی

خرید و فروش آن‌لیمیتد آی پی در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آن‌لیمیتد آی پی خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آن‌لیمیتد آی پی به تتر، نیاز نیست که ابتدا آن‌لیمیتد آی پی خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آن‌لیمیتد آی پی خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آن‌لیمیتد آی پی بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آن‌لیمیتد آی پی

برای ذخیره آن‌لیمیتد آی پی، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آن‌لیمیتد آی پی شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آن‌لیمیتد آی پی مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آن‌لیمیتد آی پی است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آن‌لیمیتد آی پی نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آن‌لیمیتد آی پی خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آن‌لیمیتد آی پی

قیمت آن‌لیمیتد آی پی در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آن‌لیمیتد آی پی تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آن‌لیمیتد آی پی، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آن‌لیمیتد آی پی قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آن‌لیمیتد آی پی و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آن‌لیمیتد آی پی را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آن‌لیمیتد آی پی را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023