خرید و فروش یونیزن ZCX | قیمت روز و نگهداری ارز دیجیتال یونیزن Unizen

یونیزن

ZCX - Unizen
0.1993تتر
8.66%

قیمت یونیزن

11,539تومان
(24,918)

حجم معاملات یونیزن

2,214,489,932تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
11,910تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
10,532تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره یونیزن

یونیزن با نماد ZCX ارز دیجیتال یک سیستم عامل است که برای اپلیکیشن صرافی‌های میان زنجیره‌ای استفاده خواهد شد. این سیستم عامل به تریدرها اجازه می‌دهد که به طیف وسیعی از برنامه‌ها و محصولات معاملاتی متمرکز و غیر متمرکز دسترسی پیدا کنند. در واقع،‌ کاری که یونیزن انجام می‌دهد این است که با ارائه یک رابط کاربری تمام نیازهای انواع تریدرها را به صورت یکجا و یکپارچه برآورده می‌کند. آنها با کمک یونیزن می‌توانند هر نوع دارایی را با بهترین کارمزد خریداری کنند. ارز دیجیتال ZCX رمز ارز بومی پلنفرم یونیزن است که در سال ۲۰۲۱ عرضه شد. این رمز ارز با استاندارد فنی شبکه اتریوم (ERC20) ساخته شده است. سقف عرضه ارز دیجیتال ZCX به یک میلیارد توکن محدود شده است و از این تعداد،‌ تقریبا ۲۵۰ میلیون توکن در گردش است. هولدرهای ارز دیجیتال ZCX می‌توانند از این رمز ارز برای رای دادن به تغییرات پروتکل یونیزن استفاده کنند. همچنین این ارز دیجیتال قابلیت استیک دارد و می‌تواند برای ‌تخفیف گرفتن در کارمزدهای معاملاتی استفاده شود.

 

خرید یونیزن

ارز دیجیتال یونیزن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید یونیزن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید یونیزن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید یونیزن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید یونیزن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه یونیزن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش یونیزن

فروش یونیزن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش یونیزن، مقدار یونیزن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش یونیزن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش یونیزن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل یونیزن

خرید و فروش یونیزن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید یونیزن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل یونیزن به تتر، نیاز نیست که ابتدا یونیزن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، یونیزن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل یونیزن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول یونیزن

برای ذخیره یونیزن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از یونیزن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری یونیزن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی یونیزن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری یونیزن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه یونیزن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت یونیزن

قیمت یونیزن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی یونیزن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت یونیزن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه یونیزن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت یونیزن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت یونیزن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی یونیزن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023