خرید ارز دیجیتال یونی لند | فروش ارز دیجیتال Unilend | قیمت UFT

یونی لند

UFT - UniLend
0.4534تتر
3.28%

قیمت یونی لند

25,617تومان
(25,831)

حجم معاملات یونی لند

923,724,191تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
26,012تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
24,481تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره یونی لند

ارز دیجیتال یونی لند یک پروتکل دیفای است. پلتفرم ارز دیجیتال Unilend معاملات اسپات را با سرویس وام‌دهی و استقراض ارزهای دیجیتال ترکیب می‌کند و در یک پلتفرم واحد ارائه می‌دهد. یکی از مهم‌ترین مزایای پلتفرم یونی لند این است که می‌توان همه توکن‌هایی که با استاندارد ERC-20 اتریوم ایجاد شده‌اند را روی آن ترید کرد و از آنها در سرویس‌های وام دهی Unilend استفاده کرد. این مساله آن را از دیگر پلتفرم‌های دیفای متمایز می‌کند، چرا که پلتفرم‌های دیگر تا حدود ۳۰ دارایی را می‌توانند پشتیبانی کنند. هدف اصلی پلتفرم Unilend استفاده از ظرفیت حدود ۳۰ میلیارد دلاری توکن‌های اتریومی است که در بیرون از حوزه دیفای معامله می‌شوند و یونی لند قصد دارد تا آنها را وارد فضای دیفای کند.

پلتفرم ارز دیجیتال یونی لند با ترکیب دنیای غیرمتمرکز و استفاده از سرویس‌های وام‌دهی و استقراض، انعطاف لازم را برای توکن‌ها فراهم می‌کند و می‌توان این توکن‌ها را به عنوان وثیقه برای انواع وام‌ها استفاده کرد. توکن بومی این شبکه UFT نام دارد که برای حاکمیت پروتکل یونی لند استفاده می‌شود.

خرید یونی لند

ارز دیجیتال یونی لند یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید یونی لند به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید یونی لند خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید یونی لند در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید یونی لند خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه یونی لند خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش یونی لند

فروش یونی لند در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش یونی لند، مقدار یونی لند مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش یونی لند در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش یونی لند در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل یونی لند

خرید و فروش یونی لند در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید یونی لند خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل یونی لند به تتر، نیاز نیست که ابتدا یونی لند خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، یونی لند خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل یونی لند بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول یونی لند

برای ذخیره یونی لند، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از یونی لند شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری یونی لند مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی یونی لند است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری یونی لند نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه یونی لند خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت یونی لند

قیمت یونی لند در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی یونی لند تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت یونی لند، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه یونی لند قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت یونی لند و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت یونی لند را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی یونی لند را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه یونی لند

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه یونی لند دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023