خرید یونیفای پروتکل - فروش یونیفای پروتکل UNFI - قیمت یونیفای پروتکل

یونیفای پروتکل

UNFI - Unifi Protocol DAO
7.8518تتر
1.083%

قیمت خرید یونیفای پروتکل

قیمت فروش یونیفای پروتکل

390,234تومان
386,308تومان
(14,523)

حجم معاملات یونیفای پروتکل

2,585,392,726تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
394,245تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
383,177تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره یونیفای پروتکل

یونیفای پروتکل با نماد UNFI یکی از انواع ارزهای دیجیتال است که بلاکچین مختص به خود را ندارد و با استاندارد نگارش ERC20 بر بستر بلاکچین ETH قرار دارد. پروتکل Unifi DAO گروهی از قراردادهای هوشمند غیر حضوری ، قابل همکاری ، غیرمتمرکز و چند زنجیره ای است که عناصر سازنده توسعه DeFi را فراهم می کند.

یونیفای پروتکل چگونه کار می‌کند؟

 

یونیفای پروتکل Unifi Protocol یک رویکرد انقلابی به بلاک‌چین و اقصاد آن دارد. این ارز دیجیتال قصد دارد تا اشکال بعدی بلاک چین را به وجود بیاورد که براساس ثبات اقتصادی به وجود می‌آیند. طرز کار یونیفای پروتکل ساده است و می‌خواهد با استفاده از استیبل کوین‌ها به عنوان کارمزد، نوسان قیمتی و تورم را در شبکه از بین ببرد و ثبات را وارد آن کند.  با ایجاد ثبات در اکوسیستم بلاک‌چین‌ها، کسب و کارها می‌توانند به آنها اعتماد کنند و زیرساخت خود را براساس آن پایه‌ریزی کنند. یونیفای پروتکل Unifi Protocol توانسته است از سال 2018 راه‌حل‌های تازه‌ای را وارد اکوسیستم بلاک‌چین‌ها کند که طیف وسیعی از ابزارها را در بر می‌گیرد.

 

ارز دیجیتال یونیفای پروتکل UNFI

 

توکن حاکمیتی اکوسیستم یونیفای پروتکل، UNFI نام دارد و هولدرهای آن می‌توانند به کمک UNFI در تصمیم‌گیری‌ها و رای‌گیری‌های شبکه شرکت کنند. تعداد کوین‌های UNFI که در گردش هستند به تعداد 10 میلیون عدد است و در حال حاضر به صورت فعال، حدود 5 میلیون از این کوین‌ها در چرخه وجود دارند. توکن UNFI یک توکن حاکمیتی چند زنجیره‌ای است و ویژگی‌های مهم آن یکی غیرمتمرکز بودن و دیگری چندزنجیره‌ای بودن است. به همین دلیل توکن یونیفای پروتکل توانسته است روی بلاک چین‌های زیادی به عنوان توکن بومی قرار بگیرد و حقوق حاکمیتی را به هولدرها اعطا کند.

 

تاریخچه قیمت یونیفای پروتکل Unifi Protocol

 

ارز دیجیتال یونیفای پروتکل با نماد UNFI در پایان سال 2020 با قیمت 3.9 دلاری وارد بازار شد. از همان ابتدا توانست در روندی صعودی قرار بگیرد و با رشدی چندین درصدی و در اوایل سال 2021 به سقف قیمتی خود در 42 دلار برسد. با ریزش بازار، یونیفای پروتکل نیز فاز نزولی به خود گرفت و در اوایل سال 2022 پایین ترین قیمت خود در 1.6 دلار را نیز لمس کرد. در حال حاضر یعنی در ابتدای سال 2023 یونیفای پروتکل حول و حوش 5 دلار در حال نوسان است. برای اطلاع از قیمت لحظه ای ارز دیجیتال یونیفای پروتکل می‌توانید به قسمت قیمت لحظه‌ای صرافی ارز دیجیتال بیت برگ مراجعه کنید.

خرید یونیفای پروتکل

ارز دیجیتال یونیفای پروتکل یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید یونیفای پروتکل به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید یونیفای پروتکل خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید یونیفای پروتکل در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید یونیفای پروتکل خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه یونیفای پروتکل خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش یونیفای پروتکل

فروش یونیفای پروتکل در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش یونیفای پروتکل، مقدار یونیفای پروتکل مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش یونیفای پروتکل در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش یونیفای پروتکل در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل یونیفای پروتکل

خرید و فروش یونیفای پروتکل در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید یونیفای پروتکل خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل یونیفای پروتکل به تتر، نیاز نیست که ابتدا یونیفای پروتکل خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، یونیفای پروتکل خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل یونیفای پروتکل بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول یونیفای پروتکل

برای ذخیره یونیفای پروتکل، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از یونیفای پروتکل شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری یونیفای پروتکل مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی یونیفای پروتکل است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری یونیفای پروتکل نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه یونیفای پروتکل خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت یونیفای پروتکل

قیمت یونیفای پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی یونیفای پروتکل تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت یونیفای پروتکل، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه یونیفای پروتکل قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت یونیفای پروتکل و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت یونیفای پروتکل را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی یونیفای پروتکل را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.
سوالات متداول

بهترین کیف پول برای نگهداری UNFI کدام است؟

از بین کیف پول هایی که ارز UNFI را پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Trust wallet کیف پول سرد رسمی بایننس است که پیشنهاد میکنیم از آن استفاده کنید.

از کجا UNFI بخریم؟

بیت برگ اولین صرافی آنلاین خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون واسطه در ایران است، شما می‌توانید به راحتی با طی فرایند خرید در بیت برگ، UNFI بخرید.

رمز ارزهای مشابه یونیفای پروتکل

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه یونیفای پروتکل دارند

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دریافت پاداش

به کلابینو بروید و با انجام فعالیت‌ها پاداش بگیرید

Gift

بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023