خرید ارز دیجیتال Umbrella Network | فروش ارز دیجیتال آمبرلا نتورک | قیمت UMB

آمبرلا نتورک

UMB - Umbrella Network
0.009746تتر
2.568%

قیمت خرید آمبرلا نتورک

قیمت فروش آمبرلا نتورک

503.8682تومان
498.9952تومان
(5,033)

حجم معاملات آمبرلا نتورک

1,569,484,040تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
511.7266تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
475.64تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۰۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره آمبرلا نتورک

UMB با نماد UMB یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید آمبرلا نتورک

ارز دیجیتال آمبرلا نتورک یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید آمبرلا نتورک به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید آمبرلا نتورک خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید آمبرلا نتورک در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید آمبرلا نتورک خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه آمبرلا نتورک خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش آمبرلا نتورک

فروش آمبرلا نتورک در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش آمبرلا نتورک، مقدار آمبرلا نتورک مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش آمبرلا نتورک در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش آمبرلا نتورک در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل آمبرلا نتورک

خرید و فروش آمبرلا نتورک در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید آمبرلا نتورک خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل آمبرلا نتورک به تتر، نیاز نیست که ابتدا آمبرلا نتورک خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، آمبرلا نتورک خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل آمبرلا نتورک بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول آمبرلا نتورک

برای ذخیره آمبرلا نتورک، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از آمبرلا نتورک شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری آمبرلا نتورک مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی آمبرلا نتورک است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری آمبرلا نتورک نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه آمبرلا نتورک خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت آمبرلا نتورک

قیمت آمبرلا نتورک در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی آمبرلا نتورک تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت آمبرلا نتورک، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه آمبرلا نتورک قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت آمبرلا نتورک و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت آمبرلا نتورک را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی آمبرلا نتورک را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات و تحلیل‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023