خرید ULX ULX | فروش ارز دیجیتال ULX به همراه قیمت لحظه‌ای

التران

ULX - ULTRON
0.04028تتر
2.44%

قیمت التران

2,340.268تومان
(19,753)

حجم معاملات التران

314,992,699تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,340.849تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
2,279.844تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره التران

ULX با نماد ULX یکی از انواع ارزهای دیجیتال است

خرید التران

ارز دیجیتال التران یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید التران به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید التران خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید التران در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید التران خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه التران خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش التران

فروش التران در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش التران، مقدار التران مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش التران در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش التران در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل التران

خرید و فروش التران در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید التران خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل التران به تتر، نیاز نیست که ابتدا التران خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، التران خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل التران بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول التران

برای ذخیره التران، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از التران شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری التران مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی التران است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری التران نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه التران خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت التران

قیمت التران در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی التران تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت التران، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه التران قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت التران و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت التران را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی التران را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023