خرید ارز دیجیتال یو بی ایکس توکن | فروش ارز دیجیتال UBXS Token | قیمت لحظه‌ای UBXS

یو بی ایکس توکن

UBXS - UBXS Token
0.1541تتر
0.65%

قیمت یو بی ایکس توکن

8,752.88تومان
(19,822)

حجم معاملات یو بی ایکس توکن

1,367,829,325تومان
بالاترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
8,775.6تومان
پایین‌ترین قیمت (۲۴ ساعت گذشته)
7,861.12تومان
گوش به زنگگوش به زنگ نوسانات در بازار باشید
🔵 خرید وفروش ارزیسریع، آسان و مطمئن
🔴 بیش از ۲۵۰۰ نوع ارزتنها صرافی در ایران
🟡 قیمت های منصفانهکمترین مقدار کارمزد
🟢 پشتیبانی ۲۴ ساعتهحتی در ایام تعطیل

درباره یو بی ایکس توکن

ارز دیجیتال یو بی ایکس توکن توسط شرکت Bixos ایجاد شده است که در حوزه تکنولوژی بلاک چین فعال است. سرمایه‌گذاران، تحلیلگران قراردادهای هوشمند، متخصصان بلاک چین بازار ارزهای دیجیتال و مهندسان نرم‌افزار در این شرکت مشغول به کار هستند و روی پروژه‌های مختلف بلاک چینی کار می‌کنند. هدف اصلی این شرکت بالا بردن سود کاربران و مشتریان خود با استفاده از تکنولوژی بلاک چین است. این شرکت در حال حاضر روی محصولاتی برای استیکینگ، دیفای، صرافی‌های غیرمتمرکز، دیفای فارمینگ و ... کار می‌کند. توکن بومی این پلتفرم توکن UBXS Token و سقف عرضه آن ۱۰۰ میلیون عدد است. توکنومیک ارز دیجیتال یو بی ایکس توکن به شکل زیر است:

  • ۲۰ درصد به خزانه کامیونیتی واریز می‌شود.
  • ۴ درصد به تیم توسعه‌دهنده داده می‌شود.
  • ۱۰ درصد به مشاوران
  • ۱۰ درصد به مارکتینگ پلتفرم اختصاص داده شده است.

 

خرید یو بی ایکس توکن

ارز دیجیتال یو بی ایکس توکن یکی از ارزهای مهم و پرمعامله بازار است. به دلیل محدودیت‌های بین‌المللی، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی بهترین انتخاب، برای خرید یو بی ایکس توکن به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال بیت برگ، محیطی ساده و کاربردی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید یو بی ایکس توکن خود را به صورتی امن و سریع و با بهترین قیمت خریداری کنید. برای خرید یو بی ایکس توکن در صرافی بیت برگ، کافیست ابتدا ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از طی این مراحل می‌توانید با کمترین کارمزد و در سریع‌ترین زمان، سفارش خرید یو بی ایکس توکن خود را ثبت کرده و پس از پرداخت وجه، آن را در کیف پول خود دریافت کنید. صرافی بیت برگ یک صرافی OTC است، یعنی هیچ گاه یو بی ایکس توکن خریداری شده را نزد خود نگه نمی‌دارد و سریعا به کیف پول شما منتقل می‌کند. در نتیجه دارایی دیجیتالی شما همیشه امن می‌ماند و خطری آن را تهدید نخواهد کرد.

فروش یو بی ایکس توکن

فروش یو بی ایکس توکن در صرافی بیت برگ به صورت سریع و با بهترین قیمت صورت می‌گیرد. برای فروش یو بی ایکس توکن، مقدار یو بی ایکس توکن مورد نظر خود را به آدرس صرافی منتقل می‌کنید و پس از انجام سفارش، مبلغ فروش به صورت آنی به کیف پول ریالی شما واریز می‌شود. واریز از کیف پول ریالی به حساب بانکی نیز، در بیش از 10 بانک طرف قرارداد، به صورت آنی انجام می‌شود. فروش یو بی ایکس توکن در صرافی بیت برگ برای شما هزینه‌ای ندارد و کارمزد فروش یو بی ایکس توکن در بیت برگ رایگان می‌باشد. تهدید نخواهد کرد.

تبدیل یو بی ایکس توکن

خرید و فروش یو بی ایکس توکن در بیت برگ به صورت ریالی است، اما با سرویس تبدیل ارز، می‌توانید یو بی ایکس توکن خود را به هر ارز دیگری تبدیل کنید. با این سرویس کارمزد کمتری می‌پردازید و ارز ریال را به عنوان واسطه حذف می‌کنید. به عنوان مثال برای تبدیل یو بی ایکس توکن به تتر، نیاز نیست که ابتدا یو بی ایکس توکن خود را بفروشید و با پول فروش آن تتر خریداری کنید، بلکه به صورت مستقیم، یو بی ایکس توکن خود را به تتر تبدیل می‌کنید. امکان تبدیل بیت کوین به ده ها ارز دیجیتال وجود دارد و هزینه معاملات شما بسیار پایین آمده است. کارمزد تبدیل یو بی ایکس توکن بابت هر معامله 0.2 درصد کارمزد تبدیل + کارمزد شبکه می باشد.

کیف پول یو بی ایکس توکن

برای ذخیره یو بی ایکس توکن، گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. صرافی بیت برگ برای حفاظت از یو بی ایکس توکن شما، آن را نزد خود نگه نمی‌دارد و به کیف پول شما انتقال می‌دهد. کیف پول‌های مختلفی در بازار وجود دارند و می‌توانید براساس نیاز و موارد استفاده خود از آنها استفاده کنید. کیف پول‌های نرم‌افزاری یو بی ایکس توکن مانند تراست ولت، یکی از گزینه‌های بسیار مورد استفاده و با امنیت بالا برای نگهداری و جا به جایی یو بی ایکس توکن است. تراست ولت رایگان است و برای استفاده از آن هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. کیف‌پول‌های سخت افزاری یو بی ایکس توکن نیز، امن‌تر هستند، اما برای داشتن آنها باید هزینه پرداخت کنید. هیچ گاه یو بی ایکس توکن خود را در کیف پول‌های صرافی‌ها که به عنوان کیف پول گرم نیز شناخته می‌شوند، ذخیره نکنید. با این کار اختیار دارایی خود را به صرافی‌ها می‌سپارید و ریسک از دست رفتن دارایی شما بالا می‌رود.

قیمت یو بی ایکس توکن

قیمت یو بی ایکس توکن در بازار ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد. عوامل مهم فاندامنتال، اقتصادی و سیاسی در نوسان قیمتی یو بی ایکس توکن تاثیرگذارند. یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت یو بی ایکس توکن، میزان عرضه و تقاضاست. با بالاتر رفتن عرضه یو بی ایکس توکن قیمت آن کاهش می‌یابد و برعکس. برای اطلاع از قیمت یو بی ایکس توکن و تاریخچه قیمتی آن، می‌توانید از سرویس قیمت لحظه‌ای بیت برگ استفاده کنید و قیمت یو بی ایکس توکن را به صورت تتری و ریالی دنبال کنید. همچنین سرویس گوش به زنگ بیت برگ این امکان را برای شما فراهم آورده تا محدوده‌های مهم قیمتی یو بی ایکس توکن را مشخص کنید و از رسیدن قیمت به این محدوده‌ها باخبر شوید.

رمز ارزهای مشابه یو بی ایکس توکن

رمز ارزهای زیر عملکردی مشابه یو بی ایکس توکن دارند

بیت گپ

نظرات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید


بیت برگAll rights reserved - © Copyright 2023